Internetis kogub populaarsust viimase vindi peal raseda lahe reaktsioon mehele, kes ei pakkunud ühistranspordis istet

 (6)
TÜK-i naistekliinikusse jõuab aasta jooksul umbes 1900 rasedat patsienti, aga King’s College’i haigla lootemeditsiini keskusse tuleb neid aastas ligi 10 000.
TÜK-i naistekliinikusse jõuab aasta jooksul umbes 1900 rasedat patsienti, aga King’s College’i haigla lootemeditsiini keskusse tuleb neid aastas ligi 10 000.Foto: Sven Arbet

Kaheksandat kuud rase Brydie Lee-Kenned sattus Londoni ühistranspordis piinliku olukorda, kui bussi viimane vaba koht oli hõivatud ühe noormehe koti poolt, mida viimane keeldus eemaldamast.

Naine ei jäänud aga mehe ülbele käitumisele vastust võlgu. Lee-Kenned istus istme peal olnud mehe käele ja kotile, ning nii nad jätkasid sõitu kuni oli aeg maha minna. "Me sõidame nüüd haudvaikuses," lisas mehe käitumisest väga pettunud olnud rase naine Twitteris. Tema postitus on kogunud üle 17 000 meeldimise.

Tema reaktsioon mehe laiamisele on sotsiaalmeedias ajendanud ka teisi rasedaid naisi jagama oma "rõõme" ühistranspordis sõitmisest.

"Ma olin neljandat kuud rase kui ma küsisin ühelt mehelt rongis, et kas ta pakuks mulle istet, sest tundsin raseduse tõttu iiveldust. Tema vastas: "Kui sa soovid soolist võrdsust, siis võid ka seista." Ma oksendasin tema peale," postitas üks naine.