Internetis lööb laineid seksikas 82-aastane memm, kes oma 39-aastase peikaga õpetab vanemaid inimesi vahekorraks valmistuma

 (12)
Internetis lööb laineid seksikas 82-aastane memm, kes oma 39-aastase peikaga õpetab vanemaid inimesi vahekorraks valmistuma
Foto: Channel 5

Armastus ei küsi vanust! Ameeriklanna Hattie sai Suurbritannias üle öö kuulsaks, sest õpetas saates "Vanusevahega armastus" vanemaid inimesi seksiks valmistuma.

Nimelt on 82-aastasel Hattiel piisavalt kogemust endast lausa 50 aastat noorematega linade vahele pugemisega. Hetkel on ta ka suhtes Johniga, kes on vaid 39 aastat vana.

Hattie lahutas vaid 49-aastaselt ja lubas endale siis, et magab edaspidi ainult nooremate meestega.

Kuid selleks, et noormeestega järge pidada peab Hattie ka ise trenni tegema. Tal on viie kilone topipall, millega ta näiteks laseb ka ennast visata. Tema meelest oli ülimalt tähtis kõrges eas seksiks füüsiliselt valmistuda.

Foto: Channel 5

"Minu topispall on onud mu lähim seltsiline juba 35 aastat. See valmistab mu keha tulevaks mõjuks ette. See on hea seksi jaoks, sest su keha suudab juba vastu võtta kõike," rääkis Hattie saates.

Hattie ja John kohtusid sotsiaalmeedias ja alustasid kaugsuhet. Nimelt elab naine New Yorgis, kuid tema noor armastatu pesitseb Floridas.

"Me suhtlesime sotsiaalmeedias aasta, enne kui otsustasime kohtuda, kuid ma olin võlutud sellest naisest, keda ma internetis nägin," ütles John.