Jäär planeerib ja Sõnn sõlmib alati häid diile ehk loe, mis suhted sul tegelikult rahaga on


Euroraha
EurorahaFoto: Sven Arbet

Oled võimatu laristaja või totaalne ihnuskoi? Võibolla sa ei peagi ennast pidevalt kiitma või laitma, vaid hoopis end kurssi viima, kuidas tähed sinu majanduslikke oskusi mõjutavad. Allolevast horoskoobist saad teada karmi tõe - kuidas tähemärgid rahasse tegelikult suhtuvad.

KAKSIKUD - Sa ei oska üldse rahaga ümber käia. Võid lapse kombel endale kokku osta hunniku eredaid nipsasjakesi ja siis kuni järgmise palgapäevani sente lugeda, needes oma raiskamisvõimet. Palk kätte saadud, kordub kõik jälle ja uuesti.

VÄHK - Naisena on sul teiste teada majanduslik olukord alati okei. Kui oled aga meessoost, on olukord hoopis teine. Kui tasku on tühi, oled süngem äikesepilvest ja katkestad kõik suhted ühiskonnaga.

LÕVI - Sinuga on mõistlikum rahateemat üldse mitte puudutada ja sind mitte kuskile kutsuda, sest siis valad sa partneri üle kaebuste tulvaga. Selle kohta, kui nullis sa praegu oled ja kui pikk on su võlgade nimekiri.

Loe ka: Horoskoop: Kes lepib, kes jätab?

NEITSI - Sa oled alati siiralt veendunud, et raha ei lõpegi iial otsa, sest alati leidub mõni võlur, kes suudab su finantsolukorda parandada. Tavaliselt see sul ka õnnestub. Sinu auks peab mainima, et tasud alati ausalt kõik oma võlad ära.

KAALUD - Sa eelistad, et su väljaminekuid kontrolliks keegi teine, sest sa ei mäleta ega taipa alati, millele su raha üldse kulub. Raha on su kõrgelennulise loomuse jaoks üldse ebaväärikas mõiste.

SKORPION - Armastad sentigi kulutamata teistele puru silma ajada. Autot sulle laenatakse, restorani kutsutakse, kinno lastakse lausa ilma piletita. Pöörates kaasvestleja poole oma rõivastel ilutseva Versace firmasildi, kaebad sa oma raske elu üle.