JULM VIDEO | Kindlasti Darwini auhinna tulevane kandidaat! Hulljulget trikk lõpetas sünnipäeva eriti valusa kukkumisega


JULM VIDEO | Kindlasti Darwini auhinna tulevane kandidaat! Hulljulget trikk lõpetas sünnipäeva eriti valusa kukkumisega
Foto illustratiivne: Pixabay

Oma 30. sünnipäeva tähistanud Venemaalt pärit noormees mõtles juubelile eriti uhke punkti panna. Õnnetul kombel lõppes hulljulge trikk eriti julma kukkumisega.

Pankurina töötav Dimitri Prigorodov rentis nädalavahetuseks sõpradega peomaja, kus oma 30. sünnipäeva väärikalt tähistada, vahendab Mirror.

Suure basseiniga peomajas veedeti enamuse ajast muidugi vees, mis tõi veidi alkoholi tarvitanud seltskonnale eriti leidlikud mõtted pähe. Dimitril tuli suisa särav idee, et kõige suurepärasema hüppe saaks teiselt korruselt basseini lennates. Asjaolusse, et basseinil on ka klaasist piirded, ta väga detailselt ei keskendunud.

Tulemus nägi välja veidi nagu filmis "Jackass", kus 30 aastane enne basseini lendamist hoopis klaasist piirde koos endaga maha niitis. Olenemata aga sellest, et ta päris valusalt ennast vigastas, siis sünnipäevalaps ei kavatse ikkagi midagi kahetseda. "Mul on rebestunud sidemed, vasak jalg ei tööta, käsi samamoodi... mul on olnud kaks operatsiooni ja eriti valusalt muljutud rindkere."