Karm! Mees käis armukesega salaja Itaalias ja istub mõistatava naisega nüüd kodus karantiinis


Karm! Mees käis armukesega salaja Itaalias ja istub mõistatava naisega nüüd kodus karantiinis
Foto: Shutterstock

Üks briti ärimees käis Itaalias oma armukesega, ent istub nüüd kodus karantiinis oma naisega, kes imestab, kust ta abikaasa küll haiguse sai. Käis ju teine vaid äriasju ajamas.

Meedikutele tunnistas härra põhja-Inglismaalt oma teo üles, vahendab The Sun. Salajasel puhkusel armukesega käinud mehe naine teab aga, et tema jõukas ja väga edukas kaasa oli ärireisil. On alust aimata, et naine ei tea isegi, et mees riigist lahkus selleks reisiks.

Naine arvab, et mees korjas selle üles tööd tehes ja kuigi Covid-19 diagnoosiga mees rääkis meedikutele tõe välja, keeldus ta iga hinna eest oma armukese nime paljastamast, rääkis allikas lehele.

Ilmselt paraneb ta viirusest peagi, ent kas terveneb kunagi ka murest murest, et tema naine nakatumise põhjuse teada saab?

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!