KLÕPS | Austraalia ajaleht käis välja leidliku viisi, kuidas tualettpaberi puudust vältida: hädaolukorras sulle kasutamiseks


KLÕPS | Austraalia ajaleht käis välja leidliku viisi, kuidas tualettpaberi puudust vältida: hädaolukorras sulle kasutamiseks
Foto illustratiivne: Pixabay

Sotsiaalmeedias on ringlema läinud Austraalia ajalehe leidlik lahendus WC-s esineda võivatele probleemidele.

Facebooki grupp "Mad over Marketing" jagas oma lehel lõbusat üllatust, millega The NT News väljaanne tualettpaberi puuduses kannatavaid lugejaid lohutas.

"Kohalik ajaleht jättis kaheksa lehekülge oma ajalehes tühjaks kõigile neile, kel tagavarasid varutud ei ole," kirjeldati grupis ajalehe leidlikku lahendust.

"Tualettpaber sai otsa? The NT News hoolib. Seetõttu oleme me printinud kaheksa lehekülge eemaldatavat paberit, millele on lisatud lõikamist lihtsustav joon, et te seda hädaolukorras kasutada saaks," rõõmustas väljaanne oma lugejaid ka sotsiaalmeedias, vahendab Businessinsider.

Viimastel nädalatel on nii Austraalias kui ka mujal maailmas olnud tõsiseid probleeme tualettpaberiga, mis viirusest tuleneva hirmuga poodidest täielikult ära on ostetud. Austraalias on mõned poed paberile isegi piiranguid seadnud, et inimesed üle nelja paki korraga osta ei saaks.