KLÕPS | Iluoperatsioonid on teinud oma töö! Vaata, mis on alles jäänud skandaalse inim-Keni ninast


KLÕPS | Iluoperatsioonid on teinud oma töö! Vaata, mis on alles jäänud skandaalse inim-Keni ninast
Foto: Scanpix

Värske inim-Barbie Jessica Alves, keda varem tunti kui Rodrigo Alves, on elu jooksul läbinud üle 70 iluoperatsioone. Nüüd tuli neid paras ports taas juurde, kui ta ennast lummavaks naiseks muuta otsustas. Näib, et kõik pole siiski nii sujuvalt laabunud.

Ainuüksi Alvese nina on pidanud üle elama veidi üle kümne iluoperatsiooni. Tundub, et nüüd pole aga midagi enam päästa jäänud, vahendab Iltalehti.

Eelmisel aastal tunnista Alves, et kui varasemad operatsioonid on olnud väga edukad, siis viimane tõi endaga kaasa tõsise ohu. Staar sai teada, et kui ta kohe kiiresti ei reageeri, siis vajub ta nina kogu koorma all kokku.

Viimase pildid näitavad, et midagi on Alvese ninaga tõepoolest juhtunud ja teatud kaadritelt on seda suisa raske üles leida.

Hiljuti jagas staar ka videot, kus on veidra kuju võtnud nina paremini näha.

Alvese sõnul on ta kulutanud üle 700 000 euro, et oma välimust vastavalt soovile ja vajadusele kohendada. Erinevate operatsioonide komplikatsioonide tõttu on ta pidanud vaeva nägema nii mädanemise, rebestuste kui ka veidrate moonutustega.

Operatsioonide eest on Alves suutnud maksta tänu perekonna teenitud miljonitele. Nimelt on staari pere mitme poeketi ning söögikoha omanik ja Alves võib nende varandusega rahumeelselt terve elu tööta olla.