KLÕPS | Isolatsioonipeost postitatud pilt on sotsiaalmeedia kihama ajanud: millest te täpsemalt aru ei saa


KLÕPS | Isolatsioonipeost postitatud pilt on sotsiaalmeedia kihama ajanud: millest te täpsemalt aru ei saa
Foto illustratiivne: Pixabay

Terve maailm on justkui pausile pandud ja inimesed väldivad kohtumist isegi oma kõige lähedasematega. Just seetõttu võib olla eriti ärritav, kui keegi otsustab kõigele vaatamata siiski hulga sõpru oma väiksesse korterisse kutsuda. Huumorisoont ei tasu siiski kaotada.

Sotsiaalmeedias on levima hakanud humoorikas pilt, mis kiiremal vaatamisel karmi sõimu kaela võib tuua, vahendab Mirror.

Ellie Morley ja Simon Evans jagasid sõpradega pilti ühest eeskujulikust karantiinipeost, mis nii toa kui hoovi paksult pidulisi täis oli toonud.

Pilt on lihtsalt veatult kokku töödeldud mitmest erinevast pildist, kus Morley ja Evans ise külalisi kehastavad. Just seetõttu võib lähemal vaatlusel märgata, et kuigi rahvast on palju, siis tegu on täpselt ühtede ja samade inimestega.

Ometi ei jäänud detail kõigile silma. "Millest te karantiinis olemisel aru ei saa," pahandab üks. "Ma sain just aru, et see on kõik töötlus. Suurepärane," hammustas teine aga pähkli eriti kiirelt läbi. "Ma olen õnnelik, et ma enne hoolega vaatasin, kui midagi õelat kommenteerima hakkasin," pidi kolmas tunnistama.

Morley on avalikustanud, et pildi tegemine võttis vaid tunni ning selle kokku töötlemine viis tundi.