KÕHE VIDEO | Tantsuvideot jaganud noormees tunnistab, et hiljem videost nähtu ajas tal südame pahaks: ma olin üksi kodus ja mul ei ole lemmikuid

 (2)
KÕHE VIDEO | Tantsuvideot jaganud noormees tunnistab, et hiljem videost nähtu ajas tal südame pahaks: ma olin üksi kodus ja mul ei ole lemmikuid
Foto illustratiivne: Pixabay

Ajal, mil kodus üha igavam hakkab, kogub fänne TikTok keskkond, kus lisaks lõbutsevatele staaridele võib koperdada ka millegi üsna kõheda otsa.

Kasutaja @reubix_cube laadis ennast loetud sekundid kestnud video, kust ta tantsib Doja Cati singli "Say So" järgi. Tähelepanelikumad tõid aga välja kahtlase nähtuse, mis videost silma jäi.

Videost on näha, kuidas meeldivalt tantsu vihtuva noormehe selja taga piilub trepil korraks väike nägi, mis kiirelt seejärel kaob.

@reubix_cube

lmao i’m home alone so i learned a tiktok dance. lov u doja but what has my life come to? ##musiclives ##positivevibes ##sayso ##qurantine ##boredathome

♬ Say So - Doja Cat

Vaatajad tõid kahtlase nähtuse kohe ka välja ning kasutaja selgitas, et tal ei ole lemmikloomi ning ta viibis majas täiesti üksida. "Ma tahtsin videot teha just siis, kui kedagi kodus ei ole, sest nad oleks mõelnud, et miks ma ühte ja sama laulu ühest ja samast kohast uuesti kuulan," väitis kasutaja.

Ootamatult populaarsust kogunud video kõheda sisu tõttu ei saanud kasutaja enda sõnul ka terve öö korralikult magada. Ometi tunnistas ta, et see pole esimene kord, kui midagi sellist juhtub. "Siin majas ei ole keegi varem elanud. "Kuid me tõesti elame kahe surnuaia peal."

@reubix_cube

answering some questions. i’ll be answering some more questions over the next few days. i will only be answering questions from dms on insta.

♬ original sound - reubix_cube