Kõike vaid tasuta joogi nimel: noorpaar teeskles kihlumist eriti veidral põhjusel


Kõike vaid tasuta joogi nimel: noorpaar teeskles kihlumist eriti veidral põhjusel
Foto: Scanpix

Linnas alkoholi tarbimine võib vahel talumatult kalliks minna, mistõttu võttis noorpaar vastu otsuse teha midagi eriti alatut, kuid samas leidlikku, et oma koormat kergendada.

Vaid kuu aega koos olnud Corinne Miller ja ta poisssõber Adam Carroll käisid koos Atlantas puhkamas, et ühiselt Milleri sünnipäeva tähistada, vahendab Mirror.

Kuigi suhe oli veel väga värske, siis otsustati ikkagi kihlumist teeselda, et teised paaris olnud piduliselt suurest rõõmust neile jooke välja teeks. Oma skeemi kaasati isegi üks baari töötaja ja üks külastaja, et olukord veelgi usutavam tunduks.

Foto: Scanpix

Kõik läkski läbi. Miller ja Carroll sai tervitusjooke mitmelt teiselt baari külastajalt ning viisid oma suure sündmuse edasi ka järgmisesse kohta, kus nende kihlumise auks taas klaase tõsteti. "Inimesed hakkasid meile jooke ostma ning meid õnnitlema. See oli nii naljakas, aga kindlasti hea viis, kuidas tasuta juua saada."

Nüüd, vaid kuus kuud hiljem küsis Carroll oma kallimalt taas sama küsimuse, kuid seekord oli kõike päris. "Meil on täpselt ühesugune huumor. See on ka meie suhte üks põhilisi komponente."

Foto: Scanpix