Korralik esimene kohting! Mõned päevad tagasi Tinderis kohtunud britid tegid jõuludel hullumeelse otsuse

 (4)
Korralik esimene kohting! Mõned päevad tagasi Tinderis kohtunud britid tegid jõuludel hullumeelse otsuse
Kuvatõmmis/Youtube

34-aastane Sarah ja 36-aastane Paul kohtusid vahetult enne jõule kohtinguäpis Tinderis, ning otsustasid esimeseks kohtinguks kohtuda Gatwicki lennujaamas ja põrutada sealt Las Vegasesse. Kui tavaliselt minnakse esimesel kohtumisel sööma või kinno, siis need britid otsustasid abielluda.

Paarike saabus lennujaama juba pruutkleidis ja ülikonnas. Enne check-in'i jõuti ruttu ka kihluda. Sarah ja kahe lapse isa Paul jõudsid Tinderis juba vestelda ka nende ühistest lastest ja tulevikust.

Noored pole jõudnud oma igapäevaelu veel ümber sättida, kuid Sarah elab tegelikult koos veel oma endise peikaga. Naine on aga kindel, et Paul on tema hingesugulane, ning nad on juba parimad sõbrad.

Nende hulljulge tegu levis kodumaa meedias kulutulena, ning nii said pulmast teada ka nende tuttavad ja sugulased. Sarah tunnistab, et mõned tema sõbrad on sellise teo pärast temast võõrdunud. Tema on aga kindel, et abielu on hea mõte.

Noorpaar hakkas rääkima kohtinguäpis alles 22. detsembril, ning kaks päeva hiljem olid nad juba lennukis. Naine võttis ka mehe perekonnanime.