Korralik seebiooper! Briti skandaalne modell tunnistas, et ta magab oma tütre poolvennaga

 (2)
Korralik seebiooper! Briti skandaalne modell tunnistas, et ta magab oma tütre poolvennaga
Kuvatõmmis: Youtube

Modell Josie Cunningham, kes sai 2009. aastal kuulsaks seetõttu, et Suurbritannia tervishoiusüsteem maksis kinni tema rinnasuurendusoperatsiooni, sai oktoobris viiendat korda emaks. Kuid lapse isaga hakkas suhe juba enne sündi lagunema ja skandaalne iludus leidis end uue mehe käte vahelt.

Nimelt hakkas ta sebima oma noorima lapse Destiny poolvennaga ehk Cunninghami kihlatu pojaga. 30-aastase naise sõnul oli tema ja tütre isa kihlus selleks ajaks juba põhimõtteliselt läbi.

Modelli sõnul liikusid asjad nii kiiresti, et vaid mõned päevad pärast Destiny sündi oktoobrikuus oli ta juba linade vahel oma endise kasupojaga. "Ma ei ole selle üle uhke," tunnistab Cunningham, kuid lisab, et tema kasupoeg on väga kuum tükk ning ta on uhke, et sebis ära sellise mehe.

"Veri võib olla paksem kui vesi, aga sperma on verest paksem," ütles skandaalne modell.

Cunningham hakkas käima Destiny isaga 2018. aastal, kui nad tutvusid internetis. "Ta kirjutas mulle esimesena ja tal polnud õrna aimugi skandaalidest, mida ma olin minevikus korraldanud. Oli kena vestelda kellegagi, kes ei arvustanud mind või ei küsinud küsimusi minu otsuste kohta," ütles ta toona.