Kuidas käituvad erinevad tähemärgi esindajad, kui nad on sinust sisse võetud?


Kuidas käituvad erinevad tähemärgi esindajad, kui nad on sinust sisse võetud?
Shutterstock

Kindlasti oled kuulnud kuulsat tsitaati - "Esimene armastuse ohe on viimaseks mõistuse ohkeks." Kuid kuidas aru saada, millal kõlas viimane mõistuse ohe?

Jäära õnnetud austajad peavad läbima arvukalt tunnete ja närvide kontrolli enne lõppfinaal jõudmist, mida ilmestavad igavese truuduse vanded ja vanaema tuntud pirukate söömine. See, et finaliste on tavaliselt aga nii vähe, ei morjenda Jäära ennast sugugi.

Sõnni jaoks on suhted vastassugupoolega harva eesmärk omaette. Ta armub sageli juba ainult pilkude mängust ning talle piisab sellest täiesti, et ihaldusobjektile tundeid avaldada. Samas enne tema enda initsiatiivi, ümbritseb teda müür, mis peletab potensiaalseid kavalere eemale.

Kaksikutele on vajalik armastus hauani. Kui silmapiirile ilmub huvipakkuv objekt, ruttab kaksik juba oma mõtteis unistuste randa koos armsamaga, mõeldes läbi iga detaili, kuulutades kõigile oma rõõmu ja õnne, kuid unustab ära ainult ühe kõige olulisema - tunnete objekti enese.

Vähk otsib terve elu oma teist poolt. Kui tal lõpuks õnnestub see õnnelik leida, on ta nõus tema eest kõik ära tegema. Ta on aga siiralt pettunud ja solvunud, kui armuobjekt järsult enese eest ise seisma hakkab.

Loe veel: Saatuslikud vead, mida tehes võid oma kallima igaveseks kaotada

Seotud lood:

Lõvid on temperamentsed ja elevil, kui nad on väljavalitu leidnud - tavaliselt leiavad nad neid suhteliselt sageli, mis teeb kogu asja olemuse pehmelt öeldes keeruliseks. Nad on ka võimelised reetma oma praegust armsamat eeldusel, et teine sellest teada ei saa. Ta lihtsalt januneb pidevalt uue järele aga vanal ja äraproovitul on ka samas raske minna lasta.

Neitsi jaoks on väga tähtis leida enda poolt väljamõeldud ideaal. Kui tema silmapiirile on ilmunud huviobjekt, lahkab ta kõigepealt ta oma mõtteis läbi ja seejärel asub kannatlikult ootama. Kuigi neitsi on oma loomult häbelik, on ta armununa julge nagu lõvi ning annab oma väljavalitule igati vihjeid, et too esimese sammu astuks.

Kaaludel on omadus lükata alati kõike teiste kaela, ka oma enese tundeid ja emotsioone ning ta maksab selle eest sageli ka õnnetu isikliku eluga. Mees või naine, kelle on välja praakinud Kaalude ema, võib tegelikult osutuda ta elu ainsaks tõeliseks armastuseks.

Skorpion ootab elult alati enamat, sest ta on enda arvates seda väärt. Ta ei peatu saavutatul ja usub, et paremad päevad on veel ees. Sageli puudub tal lihtsalt võime hinnata hetke olukorda.

Loe veel: millise iseloomuomaduse poolest hakkab sinu tähemärk kõige enam silma?

Ambur on armastuse vallas sageli tegevusetu, kuid see tuleb talle igati kasuks. Sageli teeb tema väljavalitu ise esimese sammu ning see hoiab ära kaose. Tegutsema hakates ei suuda lihtsalt keegi enam midagi Amburist aru saada.

Kaljukits on hea ja suure südamega, kuid oskab harva hinnata seda, mis tal käes on. Ta kohe nagu otsiks sooja armastuse asemel probleeme. Tal on lausa loll kalduvus teha enda armastatud inimese elu väljakannatamatuks. Lugu lõppeb tavaliselt sellega, et kaljukits meenutab kenasti alanud suhteid ja otsib hoolega süüdlasi.

Veevalaja jaoks peab ka armastuses kõik plaani järgi toimuma. Selle nimel on ta nõus kannatama nii mõndagi, et mitte lõhkuda vana ja alustada kõike uuesti. Veevalaja ainus puudus on see, et tihti on tema väljavalitud tema jaoks täiesti valed valikud.

Kalad alluvad ise tavaliselt nii tugevasti tunnetele, et ei suuda enam õigesti aru saada partneri tunnetest. Tema silmis võib muutuda positiivne aspekt üleöö negatiivseks. Niisiis võib ka armastus muutuda vihkamiseks. Pidev tunnete karusell - just see toimubki Kalade peas.