Meeleheitel instastaarid: Venemaal on avastatud pildistamiseks uus ohtlik koht, millega jälgijaid püüda

 (3)
Meeleheitel instastaarid: Venemaal on avastatud pildistamiseks uus ohtlik koht, millega jälgijaid püüda
Foto: Scanpix/Sputnik

Imekaunis türkiissinine järv mõjub lausa magnetina instastaaridele, kes teevad meeleheitklike asju ideaalsete fotode nimel. Aga "Novosibirski Maldiivideks" kutsutav Siberi järv ei ole loomulikul teel oma ilu ja värvi saanud.

Antud järv on meeletult mürgine tehisjärv, mida kasutati lähedalasuvast söekaevandusest järgi jäänud tuha "prügilana". Järves ujumine on inimesele ohtlik ja seega keelatud, vahendab CNN.

Järv on täis kemikaale, mis võivad nahale allergilisi reaktsiooni tekitada, ütles Siberi jõujaama esindaja vene sotsiaalmeediavõrgustikus eelmisel kuul. "Eelmisel nädalal on meie Novosibirsk TEZ-5 sotsiaalmeedias kuulsaks saanud," kirjutas ta. "Aga tuhaaugus EI TOHI ujuda. Seal on suur leelise sisaldus. See on selle tõttu, et kaltsiumsoolad ning teised metalloksiidid lahustuvad seal sees. Sellise vee kokkupuude nahaga võib tekitada allergilise reaktsiooni!"

Firma hoiatas ka inimesi, et järve põhi on nii mudane, et sinna kinni jäädes on välja pääasemine "peaaegu võimatu". Firma jätkas hoiatusega: "NIISIIS PALUME TEIL PILDI NIMEL MITTE TUHAAUKU SISSE KUKKUDA! SEE ON SUURIM RISK."

Hoiatustele vaatamata on inimesed tormanud järve äärde, et teha kõige põnevamad ja huvitavamad pildid. Kes teeb bikiinides pildi järve kaldal, kes läheb sinna täispuhutud ükssarvega sõitma.

Seotud lood:

Üks paarike on isegi oma pulmapildid just antud eluohtliku järve ääres pildistanud, et saada eksootilisi puhkusepilte odavamalt.

View this post on Instagram

Моему счастью нет предела 😭😭😭 Как давно я хотела такую нежную , чувственную, запоминающуюся #lovestory И вот свершилось 🙌🏼 Так СПОНТАННО мне по моему ни когда и ни чего не приходило в голову 😅 Любимый кинул ссылку на пост который выложили с этим местом в #аст54 и у меня МОМЕНТАЛЬНО нарисовалась картинка 😻 Я тут же ему написала - «у нас будет там фотосессия ! Сейчас договорюсь с фотографом и напишу когда!» Всё! Без разговоров😂 Мы обговорили с фотографом число , потом я договорилась с визажистом , украшениями и вот вы видите результаты наших трудов 💔 Т.к фото ОЧЕНЬ много, постепенно буду вам рассказывать о закулисье этой фотосессии😉 всё было МЯГКО говоря не по плану , НО именно этим этот день запомнился нам на всю жизнь ! Ph:@ekaterinaaaaks Stylist:@grimerkalab @lionheart_jew - украшения ручной работы Когда я увидела фото , то хотелось прыгать и рыдать от переполняющих меня эмоций ! #thankyou . . . #lovestory #iloveyou #ilovemylife #iamhappy #followme #золоотвал #тэц5 #фотографновосибирск #стилистновосибирск #handemade #украшенияручнойработы #maldivesnsk

A post shared by @ zheleznova.marina on

Kuigi pildid, mis lõpuks Instagrammi üles laetakse on ilusad ja poulaarsed, siis on nende alla kogunenud ka palju kriitikat. Kommenteerijad ütlevad, et head piltide nimel nii suure riski võtmine on lihtsalt lollus. Üks kirjutas isegi: "See vesi on nii ohtlik!! Sinu lapsed sünnivad kombitsatega!"

View this post on Instagram

Добавим ярких красок для вас, в такой чудесный день😍 . Кстати - последний хим.анализ воды показал что она не такая и опасная😉 . Кто с нами на заплыв?🏄‍♀️* . *требуется опыт - приходите научим🤗 ------- 🔴🔴🔴Прогулки на которые можно записаться👇 --- 📍07.07(воскресенье)возможен перенос в город🌞 📛08:00(мест нет) ⏰12:00(пляж Бумеранг)одно место🔥 📛15:30(мест нет) 📛19:00(мест нет) --- 📍08.07(понедельник)🌞 ⏰12:00(Агролес) ⏰15:30(Агролес) ⏰19:00(Агролес) --- 📍09.07(вторник) ⏰10:00(Горский котлован) ⏰13:30(Горский котлован) ⏰17:00(Горский котлован) --- 📍10.07(среда) ⏰12:00(Бугринский мост) ⏰15:30(Бугринский мост) ⏰19:00(Бугринский мост) --- 📍11.07(четверг) ⏰10:00() ⏰13:30() ⏰17:00() --- 📍12.07(пятница) ⏰12:00() ⏰15:30() ⏰19:00() --- 📍13.07(суббота) ⏰09:00() ⏰12:30() ⏰16:00() ⏰19:30() --- 📍14.07(воскресенье) ⏰12:00() ⏰15:30() ⏰19:00() . Запись в Ватсап по активной ссылке в профиле😉 Все прогулки подходят для новичков😊 Обучаем🤗 Фотографируем📸 Сапы, гидрокостюмы выдаём🏄‍♂️ Всё входит в стоимость, без доп.платежей🙌 ------- Места прогулок могут меняться исходя от погоды🌧🌩🌪 . Запись в Ватсап по активной ссылке в профиле😉

A post shared by САП - Твой новый отдых на воде (@sup_novosibirsk) on