Mehine mats(o)...


Mehine mats(o)
Suur ja kõrge auto pole mitte ainult eluviis, vaid see on ka sinu elu eesmärk ja mõte.
Su auto reedab sinu isiksuse - isehakanud uusrikas - kaugelt. Et tõsta esile sinu päritolu ja kombeid sõidad sa ringi metsiku, kõikvõimsa maasturiga ning nagu sinu maalähedasest olemusest arvata võiks on ka sinu liiklemismaneer sinu päritolule vastav. Kuid kõige metsikum ja off-roadim selle über auto juures on ikkagi sinu matslikkus ning ülbus teiste, endast väiksemate liiklejate vastu kellest sa tahes tahtmata mööda teepeenart ja ohutussaari mööduma pead.
Auto: Hummer, Land Cruiser, Touareg, suvaline pick-up

Ljasnamjae Grišha
Sa elad kuskil "mäel" või Koplis ning hariduse ja laenukoormusega on nagu nendega on, kuid su auto on ülepea. 19" veljed, mis narkarist naaber Kolja sulle Piritalt pätsas on veermiku nii ära väntsutanud, et auto koliseb nagu keskaegne sõjaväe moonavanker ning armatuur särab vigadest nagu juudi jõulupuu. Aga järgmine palgapäev ostad kütust ja näitad kõigile tagatulesid ja saad jälle naisi!
Auto: BMW e38/39, Mercedes E/S klass, A8

Bimbo
Sponsor või elukaaslane andis sulle poes käimiseks kasutada auto, ilusa, suure. Nunnu. Käike vahetama ei pea. Meikimispeegleid kokku seitse, iseg õues on kaks! Aga issand kui mõnusad pehmed, bordoovärvi istmed sellel on, nii hästi sobivad sinu käekoti ja huulepulgaga kokku!
Kuid see, miks teised liikejad sulle punase tule all koguaeg ette jäävad ja jalakäijad sind kõnniteel nähes kabuhirmus puude taha hüppavad, on ja jääb müstikaks.
Auto: Cayenne, X5, ML, CLS, 760iL

Vectra Väints
Sa viisid kogu suguvõsa taara korraga ära et realiseerida oma elu unistus - omada autot. Saatuse tahtel ning raha puuduses ostsid sa selle vana parsa mis ette juhtus, kuid oled nüüd selle auto kõige truum, tulihingeline fänn. Enamuse oma ajast, mõttest ja jutust kulutad sa oma autole - mis on sinu arvates eelmise sajandi inseneritöö filigraanne kompositsioon igas mõttes. Uuemaid ning kallemaid autosid saadad sa jälestava pilguga, niisamuti neid kes ei austa sinu isetehtud spoilereid ja vilkuvaid klaasipesudüüse. Tagaaknal ilutseb suur kiri või veebiaadress - mis tõestab mingi järjekordse foorumi või klubi olemasolu.
Auto: suvaline vanem Audi, BMW, Ford või Opel

Kaubakalle
Sinu töö sisuks on ballasti (ehk maakeeli kauba) raputamine, juhilubadest vabanemine ning kaasliiklejate ahistamine ja ohustamine. Diiselfurgoon saab päevas linnatänavatel rohkem vatti kui Marcus Grönholmi WRC Kreeka rallil - selle koos püsimine on puhas füüsikaseaduste rikkumine, kuid nendest ta ei tea õnneks midagi.
Auto: Boxer/Berglingo/Vito jne