Mida veel? Kaks last uppumissurmast päästnud turist nõuab selle eest kompensatsiooni

 (8)
Mida veel? Kaks last uppumissurmast päästnud turist nõuab selle eest kompensatsiooni
Foto: Metro

32-aastane Steven Tartt oli parasjagu puhkusel Hispaanias Santo Tomases, kui ta märkas 7-aastast poissi ja temast aasta nooremat tüdrukut hotelli basseinis uppumas. Britt jooksis otsejoones neid päästma ja kõik lõppes õnnelikult.

Kahe lapse isa oli loomulikult väga kriitiline hotellis töötanud vetelpäästja suunas, kes kohe ka vallandati. Nüüd väidab Tartt, et tema puhkus sai antud vahejuhtumiga aga rikutud.

FIE-na töötav noormees kirjutas sotsiaalmeedias, et mitte ei olnud kogu puhkusreis tema jaoks rikutud, vaid vahejuhtumi tõttu pidi ta töölt eemal olema veel ühe nädala, kirjutab väljaanne Metro.

Reisifirma lükkas tema kompensatsiooni soovi aga tagasi, sest nemad ei näe enda süüd vahejuhtumis. Samuti ei soovi nad rikkuda suhet ka hotelliga. Pärast kangelastegu sai ta majutusasutuse poolt pudeli vahuveini, et tänada teda laste päästmise eest.

Mees on saanud ka avalikuselt suurt pahameelt, et ta sellise asja eest mingit rahalist kompensatsiooni soovib. Reisifirma pakkus Tarttile ka tasuta nõustamist, et hingehaavu ravida.