Mitu päeva oma vetsupaberivarudega vastu ka pead? See kalkulaator annab vastuse!

 (1)
Vetsupaberipaanika
VetsupaberipaanikaFoto: Tiit Blaat

Miljonid inimesed üle maailma on varunud miljoneid rulle tualettpaberit - kogused tunduvad üüratud, ent kas tead palju rulle sul täpselt kodus varutud on ja kaua sellega tegelikkuses vastu pead? Kuna sul on ilmselt igav, siis loe üle.

Naljahambad on nimelt loonud kalkulaatori, kuhu tuleb märkida olemasolevate rullide arv ja WC käimiste kord päevas.

Uudiseid kirjutav Kroonika ajakirjanik näiteks on varumisega hätta jäänud, sest tööd on vaja teha hoopis ja sai tulemuseks, et peab vastu ainult 43 päeva olemasolevate varudega, kui elukaaslase kohe välja viskab või enam WCsse teda ei luba.

Arvuta oma tulemust siit!

Laiendatud kalkulaator suurtele muretsejatele "Advanced" nupu all võimaldab määrata ka pühkimiste arvu, rullis olevate lehtede koguse ja muud detailid, et veel täpsem tulemus saada.

PS! Kui sul on tõesti väga igav, siis on heaks ajaviiteks ka lugeda kokku, mitu riisitera on pakis näiteks! Idee sobib kasutamiseks ka teiste kuivainetega vastavalt närvikavale.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!