Mustanahalisteks hakanud Saksa paar jahmatas vaatajaid: meie beebid tulevad tumeda nahaga!

 (85)
Mustanahalisteks hakanud Saksa paar jahmatas vaatajaid: meie beebid tulevad tumeda nahaga!
Foto: Kuvatõmmis

Ka varem meedias kõlapinda leidnud Saksamaalt pärit stjuardess Martina (28), kes arvab, et tal on Euroopa suurimad tissid, ja tema abikaasa Michael on mõlemad sündinud valgest rassist, kuid otsustasid mõne aja eest hakata mustanahalisteks. Suurbritannia televisioonis üles astunud paar teatas, et ka nende beebid tulevad mustanahalised.

Martina on saavutanud juba päris tumeda nahatooni tänu erinevatele süstidele, mis tema kehasse melaniini viivad. Tema muutumine on kestnud juba kaks aastat ja ta usub, et on lõpuks mustanahaline.

"Mu lapsed tulevad ka mustad. Me küll ei tee plaane, kuid ma arutan oma arstidega seda, kas ma olen võimeline imetama ja milline laps välja näeb," kirjeldas Martina tulevasi plaane. Saatejuht uuris, et kas paar üldse aksepteerib, kui laps peaks sündima valge nahaga. Õnneks ütles Martina, et temal suurt vahet ei ole, sest laps on ikkagi perfektne kooslus neist mõlemast.

Hiljuti veetis Martina ka mitu nädalat Keenias, kus ta õppis kohalike kombeid.

Gigantse büstiga glamuurimodell šokeeris enda fänne uue ekstreemse päevitusega juba aprillis. Keemilist päevitust kombineerib naine kodus oleva võimsa solaariumiga.

Naine on blondid kiharad tumedaks värvinud ja sinna lokid lisanud. "Ma olen viinud asjad edasi enda muutumises mustanahaliseks naiseks. On suurepärane muutuda üha rohkem tumedamaks," kirjutas Martina Facebookis mõne kuu eest.