Õnnelik mees või ajuvaba situatsioon? Maailma identseimad kaksikud jahivad sama noormeest

 (49)
Õnnelik mees või ajuvaba situatsioon? Maailma identseimad kaksikud jahivad sama noormeest
Foto: Instagram

Austraaliast pärit kaksikud Lucy ja Anna Decinque on lasknud ennast nii sarnaseks lõigata, et isegi lähedastel on raske neid eristada. Naised jagavad ka poiss-sõpra, kellega mõlemad tahavad abielluda, kuid kolmikliitu keelab kohalik seadus.

33-aastased kaksikud on käinud mehhaanik Ben Byrne'i juba kuus aastat. Loomulikult soovivad naised nüüd suhte ka ametlikuks teha, kuid Austraalia perekonnaseadus keelab polügaamia ehk kolme või enama inimese vahelise abielu.

Naised on otsustanud kõike koos teha. Isegi erinevatel aegadel rasestumine ei tule neiudele kõne alla. "Benil on palju survet peal, kuid see kõik oleneb temast," ütles Lucy.

Kaksikute arvates on kõik eetiline, ning nende lapsed kasvatatakse üles õdede ja vendadena, et neid mitte segadusse ajada. "Kas nad näeksid samasugused välja?" mõtiskles üks kaksikutest.

Naised avalikustasid, et nende peres jagatakse kolmekesi ka voodit.

Kaksikud on aastate jooksul raisanud umbes 150 000 eurot iluoperatsioonidele. Nad on lasknud suurendada oma huuli ja rindu, ning on kasutanud laserlihvimist, juukse- ja kulmupikendusi. Viimasel ajal on nad aga üritanud oma plastilist välimust vähendada.