ÕÕVASTAVAD FOTOD | Tohter jättis venelannale pärast iluoppe 10 sentimeetrise augu pepusse ja veidrad tissid

 (17)
ÕÕVASTAVAD FOTOD | Tohter jättis venelannale pärast iluoppe 10 sentimeetrise augu pepusse ja veidrad tissid
Foto: Kuvatõmmis

Venemaa kohtuse jõudis kaasus, kus 40-aastane Veleslava Grigorieva kaebab Jekaterinburgis asuva ilukliiniku peale, sest rinna- ja pepuoperatsioonidega kaasnesid kohutavad tagajärjed.

Naine taipas, et midagi on valesti kohe pärast operatsiooni. Ta ei suutnud istuda rohkem kui mõned minutid, ning pidi ostma lausa kolm lennukipiletit, et pikali heita.

Rinnaoperatsiooniga pandi Grigorieva sõnul tema nibud liiga kõrgele ja valesse kohta. Kuid tagumiku kallal tehtud protseduurid olid veel jubedama tagajärjega. Nimelt soovis naine oma tuharaid tõsta moodsa viisiga, mille nimeks on lipo-lifting.

Üks kannikas läks naisel aga mädanema, kuid arstid teda kuidagi aitama ei nõustunud. Ta pöördus abisaamiseks Moskvas asuvasse kliinikusse, kus tema tervise päästmiseks eemaldati pool tema kannikast.

Sellega kaasnenud probleemid on Grigorievat nii palju rusunud, et ta pidi loobuma ka oma tööst, ning müüs maha oma kalli auto, et materiaalselt toime tulla.

Foto: Twitter

Operatsioonid läksid naisele kokku maksma 25 000 naela. Kaks kirurgi, kes teda opereerisid võivad minna kinni lausa kuueks aastaks.