PÄEVA NALI | Ostukeskkonnas müüakse Räpina inimeste jaoks mõeldud Swedpange

 (3)
PÄEVA NALI | Ostukeskkonnas müüakse Räpina inimeste jaoks mõeldud Swedpange
Foto: Osta.ee

Naljaninad on osta.ee keskkonda pannud müügile Swedpange, mille peamine eesmärk on inimeste aitamine sularahani jõudmisel. "Oksjonil on igati aus ja töökindel vahend sularaha kättesaamiseks Swedbanki sularahaautomaadist Räpinas," seisab oksjoni kirjelduses.

"Alles hiljuti kirjutati meedias pangaautomaadist Räpinas, mis paigutati nii kõrgele, et inimesed selleni ei ulatanud. Pank tõi masina allapoole, kuid see jääb täna ikkagi kõrgeks osade inimeste jaoks," kirjeldavad heategevusliku oksjoni algatajad mure allikat.

Oksjonil olev pang on tehtud puhtast tsinkkplekist, kena logoga küljel ja on halli värvi. Pange on raha välja võtma minnes mugav kaasas kanda, sest tal on olemas metallist sang. "Kohale jõudes ei ole vaja teha muud kui pöörata Swedpang sularahaautomaadi ees õiges kohas tagurpidi ning astuda mugavalt sellele peale. Nii talitades küündid kindlasti ka sularahani," seisab kirjelduses.

Müüad garanteerivad, et kui pange hooldatakse korralikult ja käitutakse temaga heaperemehelikult, siis teenib ta ostjat ausalt veel aastakümneid!

Pildiga kuulsaks saanud "Räpina tädi Maali" olevat oksjoni korraldajate sõnul sealt automaadist juba nii palju pappi kätte saanud, et tal endal pole abivahendit enam vaja.

Kogu oksjonist saadud tulu annetatakse SOS Lastekülale.