Pornhubi kohta levivad karmid kõlakad: väidetavalt soovis veebileht osta maailmakuulsa räppari tütre süütust omale

 (5)
Pornhubi kohta levivad karmid kõlakad: väidetavalt soovis veebileht osta maailmakuulsa räppari tütre süütust omale
Foto: Scanpix

Hiljuti tabas maailma ühte levinumat erootikalehte karm süüdistus, mille kohaselt veebileht noorele naisterahvale süütuse eest raha pakkus.

Kõik sai alguse räppar T.I. paljastusest, milles kirjeldas, et käsib 18-aastasel tütrel Deyjah Harris iga aasta günekoloogi külastada, et süütust kontrollida, vahendab Celebrity Insider. Tütar sai alles avalikkuse pahameelest aru, et selline kasvatus ei ole normaalne ning hakkas isa nõudmistele vastu.

Räpparit nii seksismis kui ka liigses kontrollimises süüdistati. Ei möödunud kaua kuni levima hakkasid kuulujutud, et veebileht Pornhub noorele naisele ulmelisi summasid on pakkunud. Räägiti, et Deyjah Harrisele pakuti koguni miljon dollarit, et ta nende pornovideos oma süütuse kaotaks.

Nüüd kinnitab veebilehe esindaja, et miski nendest kuulujuttudest ei vasta tõele. "Corey Price, Pornhubi asepresident ütleb kindlalt, et need on kõik valed, valed, valed."

"See kõik sai alguse Photoshopitud memest, mist levima hakkas," selgitas Corey Price.

View this post on Instagram

TSR Staff: Thembi! @ThembiTV_ _____________________________________ #TSRExclusive: #Roommates, #TI damn near broke the internet just last week after he shared that he frequently goes to the gynecologist with his 18-year-old daughter, #DeyjahHarris, to ensure that she's still a virgin. _____________________________________ A lot of people were shook about that tea and the likes of #IggyAzalea and #Dictionary.com even chimed in. People were so overwhelmed with the tea that reports started to circulate that adult site, #PornHub, offered Deyjah $1 million to lose her virginity on their website. _____________________________________ Welp, Corey Price, the Vice President of #PornHub, tells us that these are all lies, lies, lies! ____________________________________ “There is absolutely no truth to this rumor whatsoever," he tells TSR. "It started as a photoshopped meme on social media and we quickly—read more at theshaderoom.com 📸: @gettyimages

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on