Salakaval kass! Mees paigaldas ööseks magamistuppa kaamera ja avastas midagi šokeerivat

 (64)
Salakaval kass! Mees paigaldas ööseks magamistuppa kaamera ja avastas midagi šokeerivat
Foto: Twitter

Kõik me hindame head ja kvaliteetset und, kui aga miski hakkab seda häirima, siis on tarvis välja selgitada, mis põhjused selle taga peituvad. Üks mees leidis, et ta ei saa magades korralikult hingata ja sättis põhjuse leidmiseks magamistuppa üles kaamera, kuid mis ta hommikul kaamerapildist avastas oli ootamatu.

Kui mees hommikul kaamera jäädvustatud materjale vaatas, sai ta koheselt aru, miks ta öösiti magada ei saa. Selgus, et nii kui ta magama jäi, tuli kass tema tuppa ja istus tema näole.

Mees jagas pilte oma avastusest ka sotsiaalmeedias ja postitus on nüüd internetis lausa kulutulena levinud.

Inimesed on kassi käitumisest hämmeldunud ja postituse alla on kirjutatud tuhandeid kommentaare. Paljud on aga mures, et kass üritab oma omanikku ära lämmatada: "Su kass üritab sind mõrvata."

Ka järgmine kommenteerija nõustus: "See kass võib küll armas tunduda, aga usu mind, ta plaanib su aeglast surma."

Inimesed on mehe muret aga kassiomanikene ka jaganud: "Ma olen keset ööd üles ärganud selle peale, et mu kass on mu ninaga vastakuti ja jõllitab mulle otse silma."
Teine Twitteri kasutaja lisas: "Mu kass magas kunagi samuti mu näo peal. Ma ärkasin üles hingeldades, sest mu paks kass oli mind sõna otseses mõttes lämmatamas."