Särtsakas armuhoroskoop: Loe, kuidas erinevatele tähemärgi esindajatele muljet avaldada


Särtsakas armuhoroskoop: Loe, kuidas erinevatele tähemärgi esindajatele muljet avaldada
Shutterstock

Kas talitad ikka õigesti? Loe näpunäited, kuidas avaldada muljet oma kallimale, silmarõõmule või muuta romantiline suhe veelgi edukamaks.

Jäär

Kohting jääraga võib olla tõeline lõbusõit! Ta on entusiastlik, seiklusaldis ning seksikalt sõltumatu. Jäära lõbujanuline ja ambitsioonikas hing vajab proovile panevaid väljakutseid ja suurejoonelisi eesmärke, et püsida motiveeritu ja elujõulisena. Kui soovid oma Jäärast kallimale muljet avaldada, siis pea meeles, et lõputud vestlused poliitikast, vaesusest, terrorismist või globaalsest soojenemisest teda oluliselt ei vaimusta. Eilse peoõhtu mahlakad üksikdetailid, tulevase sünnipäeva külaliste nimekiri, põnevad reisisihtkohad ja jalustrabav muusika- alusta jutuajamist mõnel eelnevalt mainitud teemal ja Sa näed, kui innukalt ta vestlust edasi arendab. Võib-olla oled sellest juba aru saanud, et võistlushimuline Jäär peab eriti veetlevaks otsekohest ja seksapiilselt kättesaamatut partiid. Sellest hoolimata ära püüa teda võrgutades olla lõputult tabamatu, sest teatavasti ei küti ka kõige sihikindlam ja kangekaelsem jahimees igavesti välkkiiret püüdmatut hirve. Sinu Jäärast kohtingukaaslane võib tunduda küll vaimselt tugev ja emotsionaalselt kõigutamatu, milles üks osa tema vastupandamatust sarmist peitubki, kuid siiski ära haava tema ego ega ole ükskõikne tema tunnete osas. Näita talle välja oma tõelist imetlust!

Seotud lood:

Sõnn

Rahumeelsele Sõnnile meeldib võtta asju aeglaselt, seega pole mõtet tega tagant sundida või kiirustada. Ole kannatlik! Sõnni kangekaelne, kuid siiski tundlik hing tunneb end hästi inimese seltsis, kes suudab teda naerma ajada ja kes tema soovide, mõtete vastu siirast huvi tunneb. Kui soovid, et Sinu suhe temaga püsiks või järgmisele tasandile areneks, kuula huviga tema ideid ja tulevikuplaane. Mitte mingil juhul ära muutu ülemääraselt või võltsilt entusiastlikuks, sest teatavasti põlgab praktilise meelelaadiga kahe jalaga maa peal olev Sõnn võltse, liialt edevaid ja eputavaid inimolendeid. Seega pole väga mõtet uhkeldada eelmise kuu suursuguse palganumbri või sellega, kui palju maksid Sinu säravad kõrvarõngad. Kõige enam hindab Sõnn majanduslikku stabiilsust, emotsionaalset turvalisust ja tulemustele orienteeritud töökust. Inimesed, kes võtavad erinevaid hüvesid elus iseenesestmõistetavana, ei ole kuigivõrd sümpaatsed tema silmis, sest Sõnni veendumuste kohaselt tuleb jõukus omal käel välja teenida ja seda kõrgelt hinnata. Kui Sinu hing peaks janunema hullumeelsete seikluste järele, Sul on kalduvus panna enda õnne pidevalt proovile või oled oma loomult kullakaevur, kes ise vastu andmata nõuab elult kõike kõige parmet, siis tõenäoliselt pole Sõnnist Sulle ideaalset partnerit. Praktiline meel, ausus, töökus ja õiglus on need, mida ta tõeliselt hindab.

Kaksikud

Kui Sinu väljavalituks on osutunud Kaksikud ja Sa oled otsustanud iga hinna eest talle muljet avaldada, siis kõige tõhusam viis selleks on mõistliku ja targa jutu rääkimine. Jutukas ja teadmistehimuline Kaksik naudib intellektuaalseid vestlusi ega kannata rumalat või seosetut sõnavõttu. Vestluste ja arutelude alustamine jätab Kaksikutele Sinust kustumatult hea arvamuse. Kui Sa veel ei teadnud, siis Kaksikute puhul jääb nende esmamulje Sinust tavaliselt ka viimaseks. Seega on esmakohtumisel väga oluline see, kuidas Sa end tema ees esindad. Sinu kallimast Kaksik võib mõnikord kohelda Sind just kui enda semu, mitte kui tüdruk-või poisssõpra. See ei tähenda aga kaugeltki mitte seda, et ta oleks ebasiiras oma tunnete osas või häbeneks Sind. Olles vaba, lõbus ja mõneti ettearvamatu oma loomuses, on tal lihtsalt aeg-ajalt kalduvus toimida üldiste käitumismustrite-või reeglite vastaselt. Samuti ei ole ta loodud jalamatiks või käsutäitjaks. Kaksikud ei pruugi seda küll verbaalselt väljendada, kuid sellegipoolest eeldavad nad suhtes emotsionaalse kindlustunde ja lojaalsuse olemasolu. Kui Sa seda talle ei paku, siis suundub ta peagi uutele jahimaadele.

Vähk

Kui unistad hellast, tundlikust ja lojaalsest kaaslasest, siis samastub üks tõeline Vähk suurepäraselt Sinu kujutluspildiga ideaalsest partnerist. Enda tunnete välja näitamine on võti tema südameni. Mida avameelsem oled, seda rutemini avab end Sulle ka Sinu introvertne väljavalitu. Kui soovid temaga ainult lühiajalist suhet, siis tee see talle kohe selgeks, sest vastasel juhul võib tundlik ja õrnahingeline Vähk hiljem liialt haiget saada. Kui aga peaksid olema lummatud hellatundelisest Vähist ning näed temas pikaajalist partnerit, siis ole oma tunnetes siiras ja külva ta üle puhtsüdamlike komplimentidega. Teeselda pole mõtet, sest võltsi oleku tabab ta instinktiivselt ära. Armastuse pärast kõrvetada saamine on Vähi üks kõige suurematest hirmudest, seega ei pruugi ta end Sulle kohe emotsionaalselt avada. Enne kui ta pole Sinus kui õiges ja truus kaaslases täielikult kindel, eelistab ta hoida Sinuga turvalist distantsi tunnete ja emotsioonide lahinguväljal. See võib jätta temast arrogantse ning ükskõikse mulje, kuid tavaliselt ta seda siiski ei ole. Selleks, et Sinu Vähist armsam end emotsionaalselt avaks, pead rajama suhte usaldusele ja austusele. Temaga suhtes olles ära kiirusta teda tagant, isegi juhul, kui tegemist on eluliselt väga tähtsate küsimuste või probleemidega. Pea lugu tõsiasjast, et ta vajab aega ja privaatsust asjade üle järele mõtlemiseks.