Teolt tabatud! Naine tegi vaid loetud tunnid pärast sünnitamist mehega haiglavoodis vanainimeste asja

 (29)
Teolt tabatud! Naine tegi vaid loetud tunnid pärast sünnitamist mehega haiglavoodis vanainimeste asja
Scanpix

Debbie Hodge on 44-aastane kolme lapse ema, kes tunnistas Daily Starile, et vaid kaks tundi pärast keisrilõiget hullas ta juba oma mehega haiglavoodis.

Ema tunnistas, et tänu tuimestusele ta eriti midagi tundnud, kuid tema jaoks oli see ikka väga eriline sündmus. "Naisena, vahet pole kas rasedana või mitte, ma tunnen ennast väga mugavalt oma nahas. Ma naudin seksi ning kõigi kolme rasedusega olen ma hakanud jälle seksima vaid kahe nädala jooksul," tunnistas Debbie.

Viimase lapse puhul oli naisel aga eriti kiire taas suguühtesse astumisega. Sünnituse hetkel oli Debbie 39 ja tema kallim naisest lausa 15 aastat noorem. "Ma ei arvanud, et ma rasestun uuesti, kuid siis me avastasime enne jõule, et me saame vanemateks." Kuigi rasedus läks plaanipäraselt, siis sünnituse ajal läks loote südamerütm sassi ning otsustati teha keisrilõige.

Pärast sünnitust sai Debbie aga privaatpalati ning noored otsustasid võimalust kasutada. "Pisike Amelia lebas oma voodis ja minu partner tuli mind kaisutama. Enne, kui ma tähele panin olime juba seksimas," avalikustas värske ema, kuid tunnistas, et ta ei tundnud ennast üldse seksikana.