Teoreetikud saavad hoogu juurde: usutakse, et 23 aastat tagasi mõrvatud räppar Tupac Shakuri oli tegelikult vaid staari teisik

 (7)
Teoreetikud saavad hoogu juurde: usutakse, et 23 aastat tagasi mõrvatud räppar Tupac Shakuri oli tegelikult vaid staari teisik
Foto: Scanpix

Palavalt armastatud räppar Tupac Shakura suri tulistamise tagajärjel 1996. aastal. Nüüd on üha enam levima hakanud teooriad, mille kohaselt staar tegelikult hoopis elus on. Leidub ka pilte, mis seisukohta kinnitama peaksid.

Hiljuti taas levima hakanud video on taas andnud hoogu juurde veendumusele, et armastatud räppar on tegelikult ikkagi elus, vahendab Mirror.

Räpparit tulistati 7. septembril Las Vegase hotelli juures. Staari saabumisest on valminud ka video, millelt fännide teravad silmad nüüd veidra nähtuse on tabanud.

"See video, kus ta hotelli fuajeesse kõnnib. Ma ei tea, kas keegi on seda varem märganud, aga ta kõnnib sirgelt mööda oma totaalsest teisikust."

Fännid kirjeldavad, kuidas sarnast värvi pluusiga meesterahvas hoiab alguses küll eemale, kuid võtab hoopis ise hiljem staari koha üle. Mitmete sõnul on just see tõestus, et tegelikult tulistati teisikut.

Kuna räppar samal õhtul oma rivaalidega kaklusesse sattus, tundub fännide sõnul üha loogilisem, et staari elu päästmiseks teda peideti.