TOP 17 | Rikkurite probleemid ja ideed, mida teha karantiinis: need on kõige paremad koroonanaljad, mis tuju suisa lakke tõstavad

 (1)
TOP 17 | Rikkurite probleemid ja ideed, mida teha karantiinis: need on kõige paremad koroonanaljad, mis tuju suisa lakke tõstavad
Foto illustratiivne: Pixabay

Kodus istumine võib meeleolule väga rusuvaks osutuda, eriti, kui tervis väga kiita ei ole. Selle leevenduseks on siia kokku kogutud kõige veidramad ja lõbusamad koroonanaljad, mis tuju natukene parandada võivad.

1. Mu koer on olnud nii rõõmus, et kõik karantiini tõttu kodus on, et ta saba ütles üles, seega pidime loomaarsti juurde minema. Nad ütlesid, et ta on oma saba liigsest liputamisest ära nikastanud.

2. Laura: Ameeriklastel on vaja teada kuupäeva täpsusega, millal see kõik lõppeb. See ebakindlus pole ettevõtetele, vanematele ja lastele jätkusuutlik.

Vastaja: Seega... sa soovid rääkida Koroonaviiruse juhatajaga.


3. Väga vaikne on see "burgerite valmistamine ja riiulite täitmine pole päris töö" rahvas täna.

4. Kui sa tunned ennast halvasti, siis palun ära raiska COVID-19 teste. On veel palju staare, kellel ei ole sümptomeid ja keda ei ole veel testitud. Meie ülejäänud peame kodus püsima ja käsi pesema.

5. 6. päev karantiinis: keisrilõige läks edukalt. Nunnude seisund on hea ja ema on taastumas.

Seotud lood:

6. Iga töövestlust, mis mul nüüd tulevikus on. Kui nad küsivad, et kas mul on neile küsimusi: "Kuidas teie ettevõte kaitses oma töötajate heaolu ja tervist koroonaviiruse puhangu ajal?"

7. 1. päev karantiinis: "Ma hakkan mediteerima ja lihaseid treenima."

4. päev: *Valab lihtsalt pasta peale jäätist*

8. Kui sa oled oma kolme lapse ja abikaasaga karantiinis, siis hea viis aja veetmiseks on avastada, et ühel lapsel on täid ja ta on vaja panna karantiinis karantiini, et olukord laheneks.


9. Minu karantiini rutiin

Tahtsin lihtsalt jagada, et mis minu jaoks toimib. See on lihtsalt selleks, et mul oleks mingi organiseeritus ja stabiilsus.

09:00-02:00 Ärka ja vahi telefoni

10. Kes veel üksi karantiinis on? Ma olen nii lähedal oma võrkpallile nime panemisele.

11. 3. päev karantiinis: kohtusin kodus ühe naisega, keda kutsutakse emaks...ta on päris vali

12. Mina kolm päeva tagasi: pean töö jaoks viigipükse triikima
Mina nüüd: mis on rinnahoidja

13. Karantiinis tundub iga päev nagu 26. kuni 30. detsember.


14. Karantiini 5. päev: pole oma toast lahkunud või midagi tervislikku söönud juba neli kuud

15. Karantiini 9. päev: ma igatsen tööd nii väga, et veedan iga hommik tund aega WC-s istudes, memesid vaadates ja isiklikku aega kulutades


16. Seisan rõdul ja karjun KUHU SA LÄHED iga kord, kui auto mööda sõidab

17. Ma olen kolmekümnendates üksik naine, kes elab Los Angeleses, ma juba elangi karantiinis

Allikas: Boredpanda


Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!