ÜLDTEADMISTE TEST. Aeg: 3...


ÜLDTEADMISTE TEST. Aeg: 3 tundi

1. AJALUGU: Kirjeldage paavstluse ajalugu aastani 1875, keskendudes põhiliselt selle sotsiaalsetele, poliitilistele, majanduslikele, religioossetele ja filosoofilistele mõjudele kogu maailmas. Nõutav vorm: põhjalik lühikokkuvõte.
2. MEDITSIIN: Teil on žilett, vatipadjakesed ja pudel likööri (vt juuresolevat pauna). Eemaldage oma pimesool. Ärge pange oma tööd enne komisjonipoolset ülevaatust ära (ärge õmmelge enne kinni). Aeg: 10 minutit.
3. RETOORIKA: 500 raevunud immigranti ründab kodakondsus- ja migratsiooniametit, rahustage neid mis tahes antiikkeeles, v.a kreeka ja ladina keel.
4. BIOLOOGIA: Looge elu. Hinnake erinevusi, mis on sellele järgneval inimkultuuril 50 miljoni aasta pärast. Tõestage oma väited ämblike näitel (loodetavasti teil kaasas).
5. MUUSIKA: Kirjutage klaverikontsert. Klaveri asukoht: lähim konservatoorium. Orkestreerige ja esitage kontsert parmupilli ja triangliga.
6. SOTSIOLOOGIA: Hinnake maailmalõpust tulenevaid sotsioloogilisi probleeme. Ühildage teooria ja praktika.
7. INSENERTEHNOLOOGIA: Lahti võetud püssi detailid asuvad kusagil siin, samuti esperantokeelne kasutusjuhend. 5 minuti pärast lastakse ruumi näljane tiiger. Ettevõetavad meetmed teie vastutusel, teguviisi õigustage kirjalikult.
8. POLITOLOOGIA: Laual on 1 nupuga punane telefon. Alustage III Maailmasõda ja näidake Powerpointi ja Exceli abiga selle tagajärgi.
9. FILOSOOFIA: Visandage inimmõtlemise areng ja võrrelge seda mingi muu mõtlemise arenguga.
10. ASTRONOOMIA: Defineerige Universum ja kirjeldage seda üksikasjalikult, näidete varal. NB! Kui olete jõudnud 73,5%-ni, võite selle punkti lõpetatuks lugeda.
11. FÜÜSIKA: Kirjeldage üksikasjalikult Universumit molekulaarsel tasemel (vt 10 p.). Erilist tähelepanu pöörake kaoseteooriale. Arvestades ka eelmise punkti tulemusi ning kasutades atlast (loodetavasti teil kaasas), ennustage ilma Tallinn-Tartu-Luhamaa maantee 154. kilomeetril 28. mail 2035. aastal.
12. KEEMIA: Sünteesige fosfori abil prostaglandiin, steroid ja vähemalt üks heterotsükliline molekul. Algmaterjalid: pastakas, seebitükk ja juustusai, lisamaterjaliks McGyveri koomiks või Ringmaa pommivideo.