Uuring, mis jõudis õõvastava avastuseni. Lõpuks on hea päev ka neil, kel habe kasvada ei taha


Uuring, mis jõudis õõvastava avastuseni. Lõpuks on hea päev ka neil, kel habe kasvada ei taha
Shutterstock

See ei tule kellelegi üllatusena, et kui habemeid uurida, võid sealt leida nii mõndagi. Isegi kui need pestud on. Ka siis on mikroskoopidega prillikandjad leidnud sealt jääke hommikusöögist, Kinderi muna šokolaadi, mida sa sõid kaks nädalat tagasi, jälgi laupäevahommikusest oksendamisest. See kõik on rõve, kuid tegelikult pole see kaugeltki kõik.

Kui rõõmsalt sasiksid neiud meeste lõuakatteid, kui nad teaksid, et on 50%-line tõenäosus, et selle mõmmiku habe ei erine eriti tema urruaugust. Just nimelt! Värske uuring kinnitas, et 50% habemakandjail leiti habekarvadest väljaheiteid.

Uuringu viis Manchesteris läbi Fragrance Direct ja selles osales habemikke igast keskkonnast üle kogu Suurbritannia. Kuigi meestele anti võimalus enne uuringud habemed ka korralikult puhtaks pesta, siis tulemused olid kõike muud, kui see, mida puhtalt habemelt oodata.

Tulemusena leiti 47% habemeist samu rakke, mida leidub vaid inimese pärakus. Ning uuring kinnitas, et see ei ole vaid pikkade habemete probleem, vaid pikad, lühikesed, hõredad, tihedad, 5-päevased habemed - kõiki habemeid leidus selle rõveda 47% seas.

Sul tekkis ehk õigustatud küsimus, et kuidas kurat see junn sinna habemesse pääseb? Vastus on lihtsam kui sa arvatagi oskad. Üks teine hiljutine uuring, mis uuris inimeste hügieenikombeid jõudis järeldusele, et 60% meestest ei pese peale tualetis käimist enda käsi. Õudne!

Allikas: ladbible.com