VAATA TAAS | Kadri Voorand andis suurejoonelise kontserdi otse rahvusooperi teatrilavalt

 (1)

Aasta Muusik Kadri Voorand korraldas 28. mail kõrgtehnilise virtuaalesinemise Rahvusooper Estonia teatrilavalt, mida sai nautida Delfi TV vahendusel. Lavale astus ta Aasta Jazzansambel 2020 tiitli pälvinud duoga ehk Mihkel Mälgandiga.

Tegemist oli rahvusvahelise kontserdiga, kus tuli esitusele paremik senistest duo hittidest ning uue loo maailma esmaettekanne. Ühtlasi esitleti kontserdil fännidele kodumaal ja väjaspool Eestit värskelt valminud, väärtkvaliteedilist vinüüli.

Tegemist on nii pildis kui helis kõrgtasemelise rahvusvahelise kontserdiga, mida kanti otsepildis üle lisaks Delfile ka portaalidesse Saksamaal, Itaalias, Ungaris ja mujal.

"Muusika loob maailma, milles on võimalik lõputult unistada. Kutsume teid unistama meiega koos ning viibima muinasjutulises maailmas, mida rikastavad lummavad kaadrid Lahemaa Rahvuspargist ja Rahvusooper Estonia teatrisaali autentne atmosfäär," selgitas Voorand enne esinemist.

Tänavu oli muusiku tihedasse kontserdigraafikusse planeeritud hulk väga olulisi albumi "In Duo with Mihkel Mälgand" esitluskontserte väljaspool Eestit. Kriisi tõttu sai aga enamik neist tühistatud või edasi lükatud. Nii oli selle esinemise näol tegu omamoodi tervitusega kõikidele fännidele ja korraldajatele maailma erinevais paigus, kes kontsertide ootel on olnud.