Vanatüdrukud, kuulake! 60 aasta tagusest artiklist leiab lõbusaid nippe, kuidas endale mees krabada

129 põnevat võimalust!
Couple embracing wildly
Couple embracing wildlyFoto: , Scanpix

Kas küte töötab, kuid ikka on talvel toas külm ja vaja oleks meest, kes soojendab? Ole mureta, sest 60 aastat tagasi avaldatud artikkel McCall'si ajakirjast aitab Sind kindlasti oma unistuste mehele lähemale!

Toona välja tulnud artikkel "129 viisi leida endale abikaasa" annab igale naisele nii mõnegi nipi kõrva taha panemiseks.

Näiteks oli 60 aastat tagasi tõhusaks nipiks minna nurka ja nutta õrnalt. "On suur võimalus, et ta tuleb sinu juurde ja uurib, mis sul viga on," seisab artiklis.

Loo autori hinnangul töötab alati ka taskurätiku maha pillamine, rikas olemine, plaastri kandmine (sest siis ta jälle muretseb, mis sul viga on!) ja terve olemine, sest tegelikult ju meestele ei meeldi naised, kes on haiged.

Näiteks peaks selle järgi olema ideaalnaistel ka päikesepõletus, katuseta auto ja kindlasti ei tohi mees teada, et sa mõtled abielust ja planeerid kindlat arvu lapsi. Abikaasakandidaadid saadavad juba suhte alguses peika emale sünnipäevakaardi ja tellivad alati steiki toorelt või pooltoorelt.

Loe põnevaid soovitusi edasi siit.