Veider või normaalne? Ema ja tütar teevad hommikuti koos ühte väga tavatut asja

 (3)
Veider või normaalne? Ema ja tütar teevad hommikuti koos ühte väga tavatut asja
Mary ja BrittaniKuvatõmmis: TLC

TLC telekanali uues hittsaates "sMothered" tekitasid palju kõmu Floridast pärit ema ja tütar, kes hommikuti käivad koos pesemas. Tandemi arvates on see "parim viis, kuidas alustada päeva".

55-aastane Mary ja 19-aastane Brittani on üllatavalt lähedased ning värskes saates on näha, kuidas ema ja tütar teineteist dušši all pesevad. Ema ja tütre vahel pole mingeid piire ning paljalt olles kommenteeritakse ka oma kehi. "Sul on vaja päevitada või midagi. Sa oled nii valge," ütleb Mary tütrele.

Mary arvates on see täiesti normaalne suhtlus. "Ma olen käinud koos pesemas ja aidanud Brittanit sellest saadik, kui ta oli viieaastane," meenutab ema. Ka tema imestab, et suhe tütrega on nii lähedaseks muutunud. "Ma ei arvanud, et see nii läheb, aga see on midagi, mis pidigi nii olema," arvab Mary.

Kui arvate, et ema on see, kes naudib nii lähedast suhet rohkem kui tütar, siis eksite. Nimelt teatas Brittani, et ta ei kavatsegi nii pea välja kolida. "Kui mu ema teeb lihtsaid asju nagu peseb mu juukseid või keha, siis see paneb mind tundma mugavalt," arvab tütar.