VIDEO | Liigutav hetk keset kaost! Liibanoni protestijad üllatasid hirmunud väikelast millegi eriti armsaga

 (2)
VIDEO | Liigutav hetk keset kaost! Liibanoni protestijad üllatasid hirmunud väikelast millegi eriti armsaga
Kuvatõmmis

Kui liibanonlanna Eliane Jabbour koos lapsega läbi Beiruti Baabda piirkonna sõitis, hakkas tagaistmel istuv poeg tänavarahutustest põhjustatud kaose tõttu kartma. Kui naine seejärel läbi autoakna palus tänaval rüselevatel inimestel veidi rahulikumalt võtta, oli nende reaktsioon ootamatu, vahendab CNN.

“Pooleteise-aastane Robin oli tagaistmel ja kartis ning ma ütlesin protestijatele, et mul on beebi autos ja palusin neil last mitte hirmutada,” meenutas Eliane. Suur oli tema üllatus, kui kurja olemisega protestijad äkitsi leebusid ja Robinile “Baby Shark” laulu laulma hakkasid.

“See oli nii ootamatu ja spontaanne. Ja Robinile meeldib see väga, ta vaatab seda laulu tihti ning ümiseb kaasa,” rääkis naine. Videost kujunes loetud minutitega säärane internetisensatsioon, et Eliane abikaasa oli seda veebist näinud enne, kui naine koju saabudes juhtumisest rääkida jõudis.

Liibanonis protestitakse käesoleval nädalal uute maksude, ametnike kõrgete palkade, korruptsiooni ning riigi üleüldise majandusliku olukorra vastu. “Liibanoni lastel peab olema parem tulevik. Ma tahan, et mu Robin seda videot tulevikus vaadates teaks, et tema kaasmaalased võitlesid selle eest!” sõnas naine.

Mis asi on “Baby Shark”, vaata videost: