VIDEO | Looma koht pole tsirkuses! Venemaal ründas karu šokeeritud publiku silme all oma taltsutajat

 (7)
Kaadrid võivad olla häirivad

Venemaal leidis hiljuti aset õõvastav juhtum, kui hiiglaslik karu rändtsirkuses triki järel oma taltsutajale kallale kargas.

Ühe pealtvaataja kaamerasse jäänud vahejuhtumi videost on näha, et pärast seda kui taltsutaja sunnib karu kahel käpal käru veeretama ja seejärel maiuse preemiaks annab, ei rahuldu karu sellega, surub mehe maha ja asub teda kiljuvate ja šokis pealtvaatajate silme all purema, vahendab Mirror.

Kolleegi püüab kaitsta teine tsirkusetöötaja, kes jalaga hiiglaslikku pruuni karu taltsutajast eemale peletada püüab.

Kohalviibinud pealtvaatajate sõnul arvasid mitmed alguses, et tegu on osaga etendusest, ent kui teine töötaja karu jõuliselt jalaga eemale ajama asus ja elektrišokirelva haaras, mõisteti olukorra täit tõsidust.

Olukord lahenes hetkede pärast, kui karu elektrišokiga maha rahustati.

Vaatajate ning looma vahel ei olnud piiret ning kõik sündis meetrite kaugusel väikelastest ning nende kiljuvatest ja šokiröögatavatest vanematest.

Tsirkusetöötaja pääses olukorrast eluga, direktoril oleks aga viimane aeg mõelda, kas loomade koht ikka on areenil rahvast lõbustamas.

Taltsutaja, kes ei ole tsirkuse püsipalgaline töötaja, otsustas, et karu ei panda selle peale magama ning nad plaanivad tulevikuski koos esineda.

Vigastuste täpsest ulatusest andmed puuduvad.