VIDEO | Piiks-piiks ja kuur korras! Pensionär avastas, et hiireke on ta asjade koristamises ohjad enda kätte võtnud


VIDEO | Piiks-piiks ja kuur korras! Pensionär avastas, et hiireke on ta asjade koristamises ohjad enda kätte võtnud
Foto: Rodney Holbrook / SWNS.com/Scanpix

Kui tavaliselt näeb koristavaid loomi vaid filmides ja muinasjuttudes, siis 72-aastasel mehel oli selleks vaid oma enda kuuri vaja minna.

Stephen Mckears märkas kuu tagasi, et asjad ta kuuris on liikuma hakanud ning kohti vahetanud. Pensionile jäänud elektrik nägi, et plastklambrid on kuidagi sattunud vanasse jäätise karpi, kus ta lindudele pähkleid hoiab, vahendab Daily Mail.

Foto: Paul Gillis / SWNS.com/Scanpix

Iga ööga kogunes karpi uusi esemeid ja nii hakkas mees oma vaimses tervises kahtlema ning ajas kõik karbis olnud asjad lauale laiali. Hommikuks oli laud ilusti korras.

Nädalaid leidis mees karbist suuri kruve, pähkleid, polte ja plastklambreid. Lõpuks otsustas ta võtta kaamera ja salapärane külaline paljastada.

Foto: Paul Gillis / SWNS.com/Scanpix
Seotud lood:

Filminud naaber ja Mckears jäid sõnatuks kui avastasid, et tema öine koristaja on tilluke hiireke, kes tublilt koristab kõike, ka asju, mis temas kaks korda suuremad on.

Mees tunnistab, et kuigi lapsed arvasid, et tegu on vaimuga, siis tema kartis, et hakkab lihtsalt hulluks minema.

Nüüd on Mckears hiirekesele ka nime pannud: "Ma kutsun teda Brexiti Hiir, sest ta varub Brexitiks asju."

Härra toob välja, et kõige raskemad asjad, mille hiireke hoolikalt ära on pannud, on vooliku otsast pärit plastikust kinnitus ja elektrilise puuri kett. Kuur oli nii sassis,et hiirel läks koristamisega kaks tundi. "Ta pidi peale seda kindlasti magama minema."