VIDEO | See südamlik abieluettepanek "American Idolis" pani nii kihluja kui Katy Perry pisaraid valama


Tudengipoiss Matt Zavoral tegi oma "American Idoli" saates osalevale kallimale tohutu üllatuse, kui kuulsate kohtunike ja publiku ning televaatajate silme all kallimale abieluettepaneku tegi.

"Kell oli kaks öösel ja ma mõtlesin, et kui homme viis eksamit ära teen, saan minna Hollywoodi kätt paluma," rääkis Zavoral pärast ettepaneku tegemist, kuidas plaan ootamatult kiirelt sündis. Ta võttis ühendust saate meeskonnaga, kes lubasid aidata tal üllatust teha, nii et ta sõitis autoga 11 tundi pärast eksamite tegemist, et jõuda õigeks ajaks saate salvestusele.

Pruut Joanna ei osanud seda aimatagi, teades, et Mattil on eksamiperiood. "Ma mäletan, et olin pahviks löödud, kui ta välja ilmus. Hetk hiljem ma mõistsin, et ta ei saaks seal olla ühelgi muul põhjusel."

Saalisolijad ja tuntud žüriiliikmed reageerisid erinevalt. Näiteks lootusetu romantik Katy Perry lahistas nutta esimesest ettepanekuhetkest nii, et lausa Matti kampsunilegi kuulsuse pisaraid langes. Tütarlapse ema kiljus rõõmust publiku seas, Lionel Richie kallistas teda ja Luke Bryan kinkis meheliku müksu.

Lisaks kihlasõrmusele sai Joanna ka pääsu järgmisesse vooru.