17-aastane Modern Family staar Ariel Winter käis rinnavähendusoperatsioonil


17-aastane Modern Family staar Ariel Winter käis rinnavähendusoperatsioonil
Scanpix/AP

17-aastane Modern Family näitlejanna Ariel Winter rääkis Glamourile, et muutused tema kehas toimusid justkui üleöö. "Mäletan, et olin õe pulmas ja mõtlesin 'Ma soovin, et mul kasvaksid rinnad!' ning nii see juhtuski. Kuid siis nad kasvasid ja kasvasid ning tundus, et kasvamine ei lõppegi."

Ta hakkas end oma kehas ebamugavalt tundma, sest tema rindadele pöörati palju tähelepanu. Puberteet on kõigile veider, kuid tema puberteedist sai terve maailm osa ning tema poole tulistati palju negatiivseid kommentaare, nagu näiteks "Miks ta nii täiskasvanulikult riietub? See pole tema vanuses sobilik!"

Kiusajad ja valusad väljaütlemised Arieli kohta mõjutasid suuresti tema enesekindlust ning ka füüsiliselt oli tal ebamugav: " Mul oli palju seljaprobleeme ja ma ei saanud pikalt sirge seljaga püsti seista. Mu kael valutas kohutavalt ja mul oli probleeme ka selgrooga."

Ujumistrikood valides avastas Ariel, et tema suurusele (USA 32 F Euroopa 85H) pole sobivaid ujumisriideid ning hakkas rinnavähendusoperatsiooni kaaluma. Juulis käiski staar noa all ning tunneb end täna paremini kui kunagi varem.

Allikas: Seventeen