22-aastane miljardäri Kylie Jenneri ja õe Kendalli tooted kaevati ränga autoriõiguste rikkumisega kohtusse


22-aastane miljardäri Kylie Jenneri ja õe Kendalli tooted kaevati ränga autoriõiguste rikkumisega kohtusse
Foto: Scanpix

Kylie ja Kendall Jenner on noorte ühed tuntuimad suunamudijad. Lisaks tohutult edukale meigifirmale on Jenner eeskujuks ka mitmes teises valdkonnas. Hiljuti andsid õed koostöös välja uue pesukollektsiooni, mis nüüd mõlemale paksu pahandust kaela on toonud.

Oma uues pesukollektsioonis kasutasid õed pitsi, mis väidetavalt on kuulub teisele pesufirmale, vahendab Celebrity Insider.

Dokumentides seisab, et Klauber Brothers kaebas Kylie ja Kendall Jenneri kohtusse autoriõiguste rikkumisega, mille kohaselt on õed julmalt teiste loomingut kopeerinud.

"Nad teenivad raha autoriõigustega kaitstud materjalidelt, mille omanikud kumbki ei ole ning samuti puudub neil õigus loomingut kasutada." Karistuseks küsitakse õdedelt kogu tulu, mida nad müügiga teenivad.

See ei ole esimene kord, kui Jennerid sellisesse pahandusse on sattunud. 2017. aastal kaebasid mitmed tuntud artistid Kylie ja Kendalli kohtusse. Kaebajate seas olid näiteks Pink Floyd, Tupac, Ozzy Osbourne ja The Notorious B.I.G.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!