23-aastane mees tunnistas üles räppari tapmise: mitte, et see midagi muudaks

 (2)

23-aastane mees tunnistas end kohtus süüdi briti päritolu Blaine Cameron Johnsoni ehk räppar Cadeti tapmises oma autoga.

23-aastane Jordon Birch võttis kohtus enda peale süü 28-aastase räppari surma põhjustamises 9. veebruaril. Birch põhjustas autojuhina niivõrd raske õnnetuse, et selle tagajärjel suri temaga kokku põrganud taksos viibinud räppar, vahendab Mirror.

Mustades riietes Birch tunnistas end süüdi ja vaatas lahkunu perekonna poole samal ajal, kui advokaat Peter Cooper tema mõtteid väljendas. "Ta on täiesti ahastuses ning vabandab südamest. Mitte, et see midagi muudab, aga ta vabandab lahkunu perekonna ees," ütleb Cooper. "Ta ei looda sellega midagi võita, vaid soovib end kõigest väljendada. Ta teab, et läheb pikaks ajaks vangi. Homne päev pole kellelegi lubatud. Ärge raisake seda viha peale."

Saatuslikul päeval pidi Cadet esinema Londonis ühel festivalil. Liiklusõnnetus leidis aset, kui Cadet istus takso tagaistmel. Seejärel sõitis Birchi juhitud sõiduk suurel kiirusel takso sisse. Räppar kuulutati sündmuskohal surnuks.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm