50-aastane Jennifer Lopez avalikustab salajase unisustuse, mida peagi täita soovib: ma tahaks leida teist elu

 (3)
50-aastane Jennifer Lopez avalikustab salajase unisustuse, mida peagi täita soovib: ma tahaks leida teist elu
Foto: Scanpix

Kuigi võib tunduda, et laulja ja näitleja Jennifer Lopez on saavutanud kõike, millest üks inimene elus unistada võiks, siis tegelikult on staaril veel nii mõnigi unistus varuks.

Kuigi Lopezi tööalane soov on tulevikus rohkem režissööri rolli täita, siis ka eraelus on veel unistus, millest paljud teisedki mõtlevad, vahendab Fox News.

"Alati küsitakse karjääri kohta ja ma mõtlen, et ah, režisöör. Kuid kui te küsite, et mis mul veel üldiselt nimekirjas on, siis ma pean ütlema, et tahaks väga mõnda aega USAst eemal elada."

Ka oma sihtkohad on Lopez välja mõelnud. "Mõnes väikses külas Itaalias või hoopis teisel pool maailma, Balil," reedab staar, et unistab tegelikult vaiksest ja rahulikust elust.

"Ma tahaks leida teist elus, veidi lihtsamat ja sujuvamat. Tahaks rattaga sõita ja leiba osta, siis see oma korvi panna ja koju sõita, veidi moosi peale ja seda siis rahus süüa ja maalida. Või siis istuda kiiktoolis ja vaadata mõnda ilusat vaadet oliivipuudest,"kirjeldab Lopez oma kõige salajasemat unistust.

Rannap Roostevaba maailm