64-aastane Alla Pugatšova on naiselikku väge täis: oleksin võinud ka ise lapse sünnitada!

 (15)
Alla Pugatšova ja Maksim Galkin
Alla Pugatšova ja Maksim GalkinFoto: Vladimir Starkov, RIA Novosti

Vene estraadiprimadonna Alla Pugatšova, kes hiljuti koos noore elukaaslase Maksim Galkiniga surrogaatema abil kaksikud sai, väidab, et oleks võinud lapse ka ise sünnitada.

Surrogaatema abi otsustas ta kasutada arstide soovitusel, kes naisel sünnitamise ära keelasid, rääkis Pugatšova telenakalil NTV näidatavas dokumentaalsarjas, mis jälgib tema ja ta beebide elu.

"Arvate, et ma poleks tahtnud ise sünnitada? Muidugi oleksin. Veelgi enam, ma oleksin saanud ise sünnitada. Vot selline organism on mul! Las kõik teavad! Aga arstid keelasid mul üheksa kuud välja kanda. Ja mis sellisel juhul teha? Noor mees maha jätta? Et talle keegi noorem lapsed sünnitaks?" sõnas Pugatšova avameelselt.

Ka rääkis lauljanna, et lastele oli neil mitmeid nimevariante: esmalt kaalusid nad nimesid Ivan ja Maria, siis Igorit ja Monat. Lõpuks said kaksikud ristitud Harryks ja Lizaks. Kusjuures poisi nimi sai pandud Harry Potteri auks: "Kui ma Maksimiga tutvusin, siis meenutas ta mulle väga Harry Potterit! Mul on üldse elus palju Harry-nimelisi tuttavaid olnud, kes on olnud suurepärased inimesed."