64-aastane Alla Pugatšova sai kaksikud ammukülmutatud munarakkude abil: tahtsin alati veel lapsi!

 (28)
Alla Pugatšova ja Maksim Galkin
Alla Pugatšova ja Maksim GalkinFoto: Alexey Philippov, RIA Novosti

Vene estraadidiiva Alla Pugatšova sai septembris emaks munarakkude abil, mille ta lasi väidetavalt külmutada juba 11 aastat tagasi, kui oli just astunud suhtesse oma praeguse kaasa, 39-aastase Maksim Galkiniga.

Kliinik, kus munarakud olid külmutatud ja kus paari lapsed pideva arsti järelvalve all surrogaatema kõhus kasvasid, asub vaid 15 minuti kaugusel Galkini ja Pugatsova kodust, lubades neil mugavalt rasedusel pidevalt silma peal hoida, vahendab Kp.ru.

64-aastane Pugatšova, kellel on lisaks pisikaksikutele 42-aastane tütar, rääkis väljaandele LifeNews, et unistas alati veel laste saamisest. "Kui lapsed sündisid, olin üliõnnelik. Need on kauaoodatud lapsed, tahtsin alati veel lapsi. Kui Maksimiga alles abiellusime, tegin ettepaneku laps saada. Ka tema oli õnnelik. Tähtis on, et nad oleksid terved ja suureks kasvaksid ega oleks haiged. Tuleb neid veel vaktsineerida. Need on rõõmsad mured, väga tõsised aga õnnelikud mured, millega mul nüüd tegeleda tuleb, millega saan - jumal tänatud - edukalt hakkama," rääkis Pugatšova telefoniintervjuus.

Ei Pugatšova ega Galkin ole kitsid kogu Venemaaga ajakirjanduse vahendusel oma rõõmu jagama, kuigi esiotsa hoidsid nad laste sündi paar nädalat vaka all.

Ka Galkin on laste osas televisioonis sõna võtnud ning samuti surrogaatema, kes avalikustati samuti teleintervjuus.