7 üllatavat staari, kes ootasid süütuse kaotamisega pulmaööni

 (15)
Adriana Lima
Adriana LimaFoto: LUKE MACGREGOR, REUTERS

Süütuse kaotamine pulmaööl pole tänapäeval enam miski, mida keegi eriti sooviks harrastada. Ometi leidub neid, kes mingil põhjusel niisuguse otsuse siiski langetavad. Siin on 7 staari, kes enne altari ette jõudmist põhimõttekindlalt mõttelist voorusevööd kandsid.

1. Adriana Lima (pilt ülal)

“Mehed peavad austama minu otsust. Kui ei austa, siis järelikult nad ei taha mind tegelikult.” Supermodell oli abielludes 29-aastane.

Jessica Simpson Foto: Charles Sykes, AP

2. Jessica Simpson

Tõsielusarjas tegutsenud Simpson oli oma süütuse poolest kuulus üle maailma. “Lubasin Jumalale, isale ja oma tulevasele abikaasale, et jään kuni pulmadeni süütuks. See oli alati miski, mida ma soovisin teha,” rääkis ta ajakirjale Cosmopolitan.

Carrie Underwood Foto: L.E. BASKOW, REUTERS
Seotud lood:

3. Carrie Underwood

Lauljatar oli süütu kuni abiellumiseni Mike Fisheriga aastal 2010, mil ta oli 27-aastane.

Leelee Sobieski Foto: Peter Kramer, AP

4. Leelee Sobieski

“26 on süütuse kaotamiseks päris vana, aga see oli mulle oluline. Mul polnud usulisiiu põhjuseid ega midagi sellist - süütus oli minu kõige hinnalisem kingitus ja tahtsin olla kindel, et annan selle õigele mehele," sõnas näitlejanna.

Sarah Drew Foto: AFP

5. Sarah Drew

Grey anatoomia” näitlejanna andis maailmale teada, et oli abiellumiseni süütu, vastates ühele Twitteri-säutsule, mis küsis, kas ta on usklik.

Zac, Taylor ja Isaac Hanson Foto: Eric Jamison, AP

6. Zac Hanson

90ndate hittbändi Hanson noorim liige, trummar Zac sõnas, et kõigil on omad eelistused ja ta ei leia, et kõik peaks seksiga pulmadeni ootama. “Lihtsalt mina ei teinud seda ja see tundus õige minu jaoks,” leidis ta.

Lisa Kudrow Foto: Sipa USA, Adam Orchon

7. Lisa Kudrow

"Sõprade" täht ootas seksiga kuni oli 31-aastane, mil ta abiellus oma prantslasest kihlatu Michael Sterniga. Ta sõnas, et pelgas seksi ja oma seksuaalsust nii väga, et ei julgenud enne oma süütust kaotada, kui leidis, et mees on see ainus ja õige.