Äärmuslik enesekaitse või midagi enamat? Billie Eilishil on väga veenev põhjus ainult lohvakate riiete kandmiseks

 (11)

Roheliste ja mustade juuste ning silmapaistvalt küütlevate Gucci ning Louis Vuittoni firmamärkide poolest tuntud lauljatar Billie Eilish võib küll olla lühikese ajaga tõeliseks stiili ikooniks tõusnud, ent keegi ei tea tegelikult, milline ta keha välja näeb, kuna 18-aastane neiu kannab absoluutselt alati väga lohvakaid rõivaid.

Oma eraelu väga kiivalt privaatsena hoidev Billie on tunnistanud, et tema eesmärgiks ongi hoida inimesi oma keha osas teadmatuses. "Ma ei taha iialgi, et maailm teaks minu kohta kõike. Kannan selliseid rõivaid, kuna siis ei saa kellelgi olla minu füüsise kohta mingit seisukohta või arvamust. Keegi ei saa öelda, et, näe, tal on lame tagumik või tal on paks tagumik...sest mitte keegi lihtsalt ei tea!" selgitab Billie ning lisab juurde ka, et laiad rõivad aitavad tal ennast lopsaka büstiga mugavalt tunda.

Lauljatari isiklik stilist Samantha Burkhart on meediale põgusalt nentinud, et Eilish on väga poisiliku stiiliga ning keeldub kategooriliselt kandmast kõrgeid kontsi ja isegi platvormsaapaid.