Aasta glamuurseim pidu? Vaata, kuidas ja kellega planeerib Alla Pugatšova tähistada oma suurt juubelit

 (3)
Alla Pugatšova, Sotši
Alla Pugatšova, SotšiFoto: Artur Lebedev, RIA Novosti

Idanaabrite superstaar Alla Pugatšova on oma suurt 70. juubelit planeerinud juba pool aastat ning see tõotab tulla üks glamuursemaid sünnipäevasid, mida meie silmad veel näinud on.

"Me ei saa aru, millal ta leiab aega, et magada," ütles primadonna hea sõbranna, disainer Mila Stavitskaja. Alla olevat sünnipäeva jaoks palganud oma ala tipud ning toitu pakuvad vaid riigi parimad kokad. "Kuid kõik on Alla kontrolli all," lisas Stavitskaja.

Algselt pidi suur juubel toimuma laulja Alexander Buinovi majas, mis asub Moskva lähedal. Kuid Pugatšova otsustas pidada peo ikkagi restoranis.

Lauljatari õige sünnipäev on 15. aprill. Selle päeva veedab ta lähedastega, kuid järgmisel nädalavahetusel toimub suurejooneline pidu. Külalised peavad kingituste üle andmiseks minema lavale ning sünnipäevalapse auks pidama maha ka kõne.

Privaatsele peole on oodatud palju Venemaa suuri staare, kuid ka neid, kes on Pugatšovat tema karjääri jooksul aidanud. Kutsed said Filipp Kirkorov, Nikolai Baskov, Kristina Orbakaite, Dmitri Peskov, Galina Voltšek ja paljud teised tuntud näod ja nimed.