Aga kuhu jäi Hollywood? Meghan Markle'i esimeseks mittekuninglikuks tööotsaks on ootamatult pisike roll abieluteemalises tõsielusaates

 (27)
Kaader filmist "Dater's Handbook"
Kaader filmist "Dater's Handbook"Scanpix

Kuninglikest kohustustest priiks saanud endine Sussexi hertsoginna ihkab tagasi ekraanile ning tema esimeseks mittekuninglikuks tööotsaks saab väidetavalt olema osaleda oma parima sõbranna Jessica Mulroney juhitud Kanada tõsielusaates "I Do, Redo" ("Jah, veel üks kord!" - toim.), vahendab Page Six.

Kuigi seriaali produktsioonimeeskond pole kuuldusi isegi veel kinnitanud, ei saa fännid mitte vaiki olla ning Internet kihab arvamusavaldustest, justkui oleks tegu eriti mannetu “stardipauguga” Markle’i jätkamist vajavale näitlejakarjäärile. Liiatigi veel, kuna tegu pole isegi täiskohaga — Meghanit saab väidetavalt näha kümnest episoodist vaid paaris-kolmes.

Pole teada, kas 38-aastane hertsoginna saates osalemise eest ka palka saab, kuid üks on kindel, fännid ootavad temalt vähemalt mõnd Hollywoodi filmirolli. Mulroney veetud seriaali keskmes on aga hoopis armastajapaarid, kes sarnaselt Meghanile on esimese abieluga mööda pannud ja elus juba teist korda abieluranda sõuavad. Seriaali hakkab näitama Netflix.

Meghan pesitseb hetkel Vancouveris, kus elab uhkes häärberis koos poeg Archie’ga ning otsib erinevate allikate sõnul sobivat Hollywoodi agenti, keda ennast esindama palgata. Kanadasse on jõudnud ka prints Harry.