Aita lapse nägu naerule: Inglipuu patroon Gerli Padar kutsub üles kingitusi tegema


Aita lapse nägu naerule: Inglipuu patroon Gerli Padar kutsub üles kingitusi tegema
Gerli PadarFoto: Pressifoto

Kuni 19. detsembrini saab iga eestimaalane aidata kaasa, et täita 1300 vähekindlustatud peredes elavate laste jõulusoove. Seitsmendat korda üle Eesti toimuva heategevuskampaania patrooniks on laulja Gerli Padar.

Tänavu 42 Inglipuule jõudnud kingisoovid on pärit 31 linna ja valla lastelt, kelle peredel puuduvad võimalused nende unistuste täitmiseks. “Jõulud on imede aeg. Meil kõigil on võimalik olla ise see heategija, kelle võimuses on täita nii mõnegi lapse unistus. Andmisrõõm on alati suurem! Iga heategu suurendab lapses usku headusesse, kasvatab enesekindlust ja tekitab lootust. Proovi koos meiega ingliks olemist ja ole ise seeläbi osake jõuluimedest!“ kutsus üles Inglipuu patroon Gerli Padar aktsiooni avaüritusel, kus ta tegi ka oma panuse heategevusse ja ostis 1-aastasele Alinale beebinuku.

Maxima Eesti avalike suhete juhi Katja Ljubobratetsi sõnul aitasid laste kingisoovid koguda kohalikud sotsiaaltöötajad, kes võtsid ühendust oma piirkonnas toimetulekutoetust saavate peredega ning küsisid neilt, millist kingitust lastele kõige enam vaja oleks. “Selleks, et täita mõne lapse unistust, tuleb eelkõige valida külastamiseks sobiv Maxima kauplus, kus asub inglipuu ja seejärel minna sinna ning valida sealselt Inglipuult kingisoov. Kõige operatiivsemat infot saab kampaania kodulehelt,” selgitas ta.