Aitame koos! Noor muusik Karl Killing kogub raha, et minna USA-sse suveks laulmist õppima

 (19)
Eesti Laul 2018 2 poolfinaal salvestus 04.02.2018
Eesti Laul 2018 2 poolfinaal salvestus 04.02.2018Foto: Andres Putting

Eesti Laulust ja poistebändist Beyond Beyond tuntud 16-aastane Karl Killing kogub ühisrahastusplatvormil Gofundme raha, et minna Ameerika Ühendriikidesse noorte artistide a capella treeninglaagrisse.

"Tere, minu nimi on Karl Killing. Ma olen 16-aastane ja olen pärit väikesest Eestist. Eelmise aasta detsembris ma kandideerisin suvel toimuvasse laagrisse, mis toimub Los Angelases, Californias," alustab Karl enda eesmärgi tutvustamist.

"Ma saatsin oma avalduse viimasel minutil, mul vedas ja ma osutusin valituks. See, et mind märgati on väga meeliülendav, eriti sellest laagrist rääkides. Selle on asutanud ühed kõige suuremad nimed a capella tööstuses nagu Avi Kaplin, Ben Bram ja Rob Dietz."

"Muusika on olnud mu kirg alates varajasest noorusest. Ma olen õppinud klassikalist klaverimängu ja laulnud koorides alates seitsmendast eluaastast," kirjutab Karl.

Noormees tahaks väga laagrisse minna, kuid sinna minekuks kulub omajagu raha, laageri ise maksab üle 1600 euro, selle kogumiseks pöörduski ta ühisrahastusplatvormi poole.

Karl Killingu unistust sõita USA-sse a capella suvisesse treeninglaagrisse saate toetada SIIT!