Ajuvähki surnud Žanna Friske isa hoiatab teise haige staari perekonda: Žannal lasti ka koju minna, aga siis ta suri


Ajuvähki surnud Žanna Friske isa hoiatab teise haige staari perekonda: Žannal lasti ka koju minna, aga siis ta suri
Fotod: Scanpix

Näitleja Anastasia Zavorotnjuk võitlus ajuvähi vastu on olnud avalik saladus Vene meedias juba pea aasta, kuid endiselt pole täpset infot armastatud staari tervise kohta avalikustatud. Viis aastat tagasi lahkus meie hulgast ka ajuvähi tõttu lauljatar Žanna Friske, kelle isa nüüd Zavorotnjuk perekonda aidata üritab.

Kuigi Friske surmast on möödunud juba mitu aastat, ei suuda tema isa Vladimir tütrest endiselt rääkida ilma, et tema silmadesse ei valguks pisarad. Värskes intervjuus tunnistab mees, et ta on uudiseid Zavorotnjuki tervise kohta jälginud pingsalt.

Viimase informatsiooni kohaselt on komöödiasarja "Nanny" staar saanud kodusele ravile, kuid Friske hinnangul ei ole see ilmtingimata positiivne märk. "On raske öelda, kas see tähendab head või halba, kui inimene viiakse üle kodusele ravile. Meid lubati ka ühel hetkel koju. Žanna tundis siis end aina paremini ja neli kuud oligi kõik hästi," meenutab Vladimir.

Kuid siis hakkas tütre tervis järsult halvenema. "Seitse kuud hiljem ta suri," kirjeldab lauljatari isa, kuid ta lisab, et kõik juhtumid ei ole täpselt samad ning ta ei tea, kuidas Zavorotnjukil võib minna.