Allan Roosileht intervjuust Elina Borni ja Jüri Pootsmanniga: hämmastav, kui palju nad teineteise kohta teavad!

 (3)
Allan Roosileht intervjuust Elina Borni ja Jüri Pootsmanniga: hämmastav, kui palju nad teineteise kohta teavad!
Facebook

Teisipäeva hommikul käisid Star FMi stuudios tänavustel Eesti Muusikaauhindadel rohkeimate nominatsioonidega lauljad Elina Born ja Jüri Pootsmann ja said viktoriini osaliseks, mis lõppkokkuvõttes ei osutunud siiski kuigi keeruliseks. Saatejuht Allan Roosileht tunnistas nimelt Publikule antud intervjuus, et teda üllatas, kui palju lauljad teineteisest teavad.

“Küsimused olid seatud nii, et Elina pidi teadma Jüri kohta igasuguseid fakte ja vastupidi. Sünnipäevade äraarvamisega läks pisut keeruliseks, sest lauljate sünnipäevade vahe on ainult paar päeva — Elinal on 29. juunil ja Jüril 1. juulil,” kirjeldas Roosileht.

“Huvitaval kombel oskas Elina vastata küsimusele, mida kogub Jüri vanaema — artikleid Jüri kohta. Üsna täpsed olid lauljad ka teineteise Instagrami jälgijate arvu suhtes. Elinal on 35 800 ja Jüril 11 200,” loetles ta, lisades juurde, et pole ka ime, kuna Jüril ja Elinal on pidevalt koos tegemist — lisaks muusikaauhindadel kandideerimisele osalevad nad ka TV3 uues saates “Laulumäng”.

Rannap Roostevaba maailm